TIKLA ARA

Ben Böyleyim - Thats What I Am

Mr. Simon tecrübeli, idealist ve başarılı bir öğretmendir. Bir nevi Kemal hocadır. Öğrencileri ise; birbirine saygısı olmayan, güzel/çirkin ayrımı yapan çocuklardır.


Ben Böyleyim - That's What I Am filmini Digiturk Moviemax Family HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Ben Böyleyim - That's What I Am

Ben Böyleyim - That's What I Am izle

İlk Gösterim tarihi:Ben Böyleyim - That's What I Am    Digiturk Moviemax Family HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Ben Böyleyim - That's What I Am

2011 - ABD Tür : Komedi , Ben Böyleyim - That's What I Am filmin yönetmenliğini Michael Pavone yapmaktadır.Film oyuncularını Ed Harris , Randy Orton , Chase Ellison , Molly Parker , Daniel Roebuck oluşmaktadır. 

Mr. Simon tecrübeli, idealist ve başarılı bir öğretmendir. Bir nevi Kemal hocadır. Öğrencileri ise; birbirine saygısı olmayan, güzel/çirkin ayrımı yapan çocuklardır. Mr. Simon bu çocuklardan Andy ve herkes tarafından ezilen Big G'yi birbiriyle yakınlaştırır. Öğrencilerden birinin ceza almasına sebep olan Mr.Simon; aynı öğrencisi tarafından atılan bir iftirayla kariyerini tehlikeye sokmuştur. Film bundan ibaret... Tolerans, hoşgörü, ezme ve ezilme üzerine sosyal mesajlar içeren bir yapım.

Edward Allen Harris Doğum Yeri Englewood, New Jersey, USA Doğum Tarihi: 28.11.1950 The Right Stuff (1983) filmindeki John Glenn rolüÖdüllerinden Bazıları: 1985 : San Francisco Critics - Scar 1986 : Theater World - Precious Sons 1986 : Drama Desk - Başarılı performans, Precious Sons 1992 : Los Angeles Drama Critics Circle - Scar 1995 : Broadcast Film Critics Association - En iyi yardımcı oyuncu, Apollo 13, Nixon ve Just Cause 1995 : The Actor - Başarılı performans , Apollo 13.

Randy Orton İlk smackdown porgramında ortaya çıkmıştır.Daha ikinci maçında kemer maçını çıkmıştır.Bunun sebebi babasının ve dedesinin ünlü bir güreşçi olmasıdır.İlk 2 yıl çok kötü performans sergilemiştir Ondan sonra sakatlığı geçtikten sonra Evolution a katılıp kariyerinde yükselişe geçmiştir.Evolution da kendine yeni bir lakap bulmuştur.Artık efsane katilidir.Her programda bir efsaneye meydan okuyup onların kariyerine son vermiştir.Evolotion onu bu tutmundan dolayı atmıştır ve de Evolution a düşman olmuştur.2009 yılında Mcmahonların hepsini sakatlamıştır.Ama o Mcmahonlarda biri Triple h in karısıdır Bundan sonra Triple h le büyük bir kapışmaya girmiştir.Kıtalararsı kemerinin en fazla elinde tutan isimdir.

IMDB Puanı:6.5/10 ( 1.7614 oy verdi.)

Resimler

Ben Böyleyim - That's What I Am izle

 

Ben Böyleyim - That's What I Am izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax family hd, thats what i am izle, digiturk 2014 filmleri, thats what i am konusu, ben böyleyim izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.