TIKLA ARA

Benim Adım Jerry - My Name is Jerry

Kırk yaşını devirmiş Jerry kapı kapı dolaşıp kitap satarak geçimini sağlasa da çoğu zaman yüzüne kapanan kapılar nedeniyle zor bir hayat yaşamaktadır.


Benim Adım Jerry - My Name is Jerry filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Benim Adım Jerry - My Name is Jerry

Benim Adım Jerry - My Name is Jerry izle

İlk Gösterim tarihi:Benim Adım Jerry - My Name is Jerry 21.05.2013 19:38 - 21:14  Digiturk  Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Benim Adım Jerry - My Name is Jerry  Konusu

2009 - ABD Dram , Komedi türündeki Benim Adım Jerry - My Name is Jerry filmin yönetmenliğini Morgan Mead yapıyor.Film Steven Yeun , Doug Jones , Catherine Hicks , Allison Scagliotti , Don Stark oluşmaktadır.

Bir kitap satıcısının sıkıcı hayatı ancak bu kadar değişebilirdi... Kırk yaşını devirmiş Jerry kapı kapı dolaşıp kitap satarak geçimini sağlasa da çoğu zaman yüzüne kapanan kapılar nedeniyle zor bir hayat yaşamaktadır. Bir gün karşısına tesadüfen Jordan adında genç bir punk rockçıyla tanışır ve yepyeni bir dünyaya adım atar.

Catherine Hicks 1951 yılında New York City'de, elektronik satıcısı Jackie ve Walter Hicks'in kızı olarak dünyaya geldi.Ailesi İrlandalı ve İngiliz kökenlidir. Çocukluğunda ailesi Arizona nın Scottsdale kentine taşındı. Saint Mary's College'den sonra, University of Notre Dame'da teoloji eğitimi aldı. Daha sonra Cornell University'de oyunculuk bursu kazandı. Sinema sektöründe özel efekt uzmanı olan Kevin Yagher'le evli olan Hicks, Bel-Air'de yaşamaktadır. Catie adında bir kızları vardır.

Caitlin Elizabeth Wachs (15 Mart 1989 doğumlu) birçok film ve TV dizisinde oynadı Amerikalı aktris.O Ally Walker ve Robert Davi yanında Profiler oynadı.O Baş serisi Komutanı üzerine cumhurbaşkanı kızı Rebecca Calloway, oynadı.Wachs Eugene, Oregon, Patrice, grafik tasarımcı ve Allan Wachs, müzik videoları üreten bir kızı dünyaya geldi. Los Angeles, ailesi ve kardeşi Whitman ile Kaliforniya'da yaşıyor kim 2000 yılında doğdu.

MDB Puanı: 5.2/10 ( 861 kişi oy verdi.)

Resimler

Benim Adım Jerry - My Name is Jerry izle

 

Benim Adım Jerry - My Name is Jerry izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, benim adım jerry konusu, digiturk filmleri, my name is jerry, benim adım jerry izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.