TIKLA ARA

Betty ve Coretta - Betty And Coretta

Eşleri suikaste kurban giden iki kadının öyküsü... Martin Luther King ve Malcolm X'in dul eşlerinin gerçek hikayesi...


Betty ve Coretta - Betty And Coretta filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Betty ve Coretta - Betty And Coretta

Betty ve Coretta - Betty And Coretta izle

İlk Gösterim tarihi:Betty ve Coretta - Betty And Coretta 21.8.2013 21:00 - 22:30 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Betty ve Coretta - Betty And Coretta

2013 - ABD Tür : Biyografi türündeki Betty ve Coretta - Betty And Coretta  filmin yönetmenliğini Yves Simoneau yapmaktadır.Film oyuncuları Yves Simoneau Angela Bassett, Malik Yoba oluşmaktadır.

Eşleri suikaste kurban giden iki kadının öyküsü... Martin Luther King ve Malcolm X'in dul eşlerinin gerçek hikayesi...Tarihi değiştirecek iki adam ardında olağanüstü kadınlar üzerinde yoğunlaşırken, "Betty ve Coretta" Coretta Scott King (Angela Bassett), Dr Martin Luther King Jr (Malik Yoba) eşi ve Dr benzeri gerçek hikayeleri anlatıyor Betty Shabazz (Mary J. Blige), Malcolm X (Lindsay Owen Pierre) eşi trajik ölümleri, bu iki kadın, her zamanla çocukları yetiştirmek ve geçinmek için bir yol bulmak zorunda bekar bir anne olmak çok zordur, Amerika'da sivil haklar hareketinin manto miras sadece fazla üç yıl yayılmış başka hiçbir gibi bir ilişki sonucu. "Betty & Coretta" Larry Sanitsky (Lifetime "Amerika"), Mary J. Blige, Kendu Isaacs, Jaha Johnson ve Polly Anthony ("Archie Final Projesi tarafından üretilen yöneticisi "). Yves Simoneau ("Wounded Knee de My Heart Bury") Şem Bitterman ("Halloween 5") ve Ron Hutchinson ("Josephine Baker Story") ile bir televizyon oyunu yönlendirilmektedir. Ron Hutchinson ve Sam Bitterman tarafından hikaye.

Abdul-Malik Kashie Yoba  daha iyi onun tarafından bilinen (17 Eylül 1967 doğumlu), sahne adıyla Malik Yoba , bir Amerikalı aktör ve zaman zaman şarkıcı . O rolüyle tanınıyor NYPD üzerinde Dedektif JC Williams Fox polis drama New York Un

dercover ve Yul Brenner gibi Cool Runnings . Ayrıca eski olarak ortaya FBI üzerine Özel Ajan Bill Harken Syfy dizisi Alpha ve eski Jim Hudson olarak ortaya çıktı Devrimi .Altı çocuk dördüncü, Yoba doğdu Bronx , New York ; ailesi Mahmoudah Genç (olan kızlık soyadı Lanier) ve Abdullah Yoba. rol aldı kim O, Trisha Mann bir model ve oyuncu boşanmış Yoba ile sahne oynamak , Karısı Onun Kadın 2000 yılında. Yoba üç çocuk babasıdır:. Bir oğlu Josiah ve Mann ile bir kızı Dena, ve bir önceki ilişkisinden bir kızı Pria

Yves Simoneau (28 Ekim 1955 Quebec City , Quebec ) bir olan Kanadalı sinema ve televizyon yönetmeniOnun beğeni toplayan 1.987 suç draması Pouvoir intime birden topladı Genie Awards en iyi yönü de dahil olmak üzere aday 8. Genie Ödüller . Onun 1987 film Les fous de bassan girmiştir 37. Berlin Uluslararası Film Festivali . 2007 yılında o Movie yönettiği Wounded Knee de My Heart Bury . Bu 17 alınan Emmy adaylığı, Eylül 2007'de düzenlenen 59. Emmy Ödülleri herhangi bir gösterinin en. Bu Televizyon Film için Yapılan Üstün için Emmy dahil olmak üzere beş ödül kazanmak için gitti.

Angela Bassett Evelyn (16 Ağustos 1958 doğumlu) bir olan Amerikalı aktris. O da dahil olmak üzere, Afro-Amerikan kültürü gerçek hayat kadınları tasvir onun biyografik film rolleri için iyi bilinen haline gelmiştir Tina Turner içinde en It ile ne ilgisi var Aşk ne yanı sıra, Betty Shabazz yılında Malcolm X ve Panther , Rosa Parks yılında Rosa Parks Story , Katherine Jackson in The Jacksons: An American Dream , ve Voletta Wallace Notorious .

IMDB Puanı: 5.6/10 ( 65,457 kişi oy verdi.)

Resimler

Betty ve Coretta - Betty And Corettaizle

 

Betty ve Coretta - Betty And Coretta izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, betty and coretta konusu, digiturk 2014 filmleri, betty and coretta izle, betty ve coretta izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.