TIKLA ARA

Bilinmeyen Yollar - Road Less Traveled

Jonathan'a göre sehayat; sıra dışı, egzotik, heyecanlı ve çoğunlukla da alışılmışın dışında güzergâhlardan oluşuyor. Ekranlara gelecek yeni bölümleri ile sizlerle.


Bilinmeyen Yollar - Road Less Traveled Belgeseli Digiturk National Geographic Adventure kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Bilinmeyen Yollar - Road Less Traveled

Bilinmeyen Yollar - Road Less Traveled izle

Gösterim tarihi: Bilinmeyen Yollar - Road Less Traveled  , Belgeselini Hafta içi Her Gün DigiturkNational Geographic Adventure Kanalın dan izleyebilirsiniz.

Jonathan'a göre sehayat; sıra dışı, egzotik, heyecanlı ve çoğunlukla da alışılmışın dışında güzergâhlardan oluşuyor. Ekranlara gelecek yeni bölümlerinde, Vietnam'ın balta girmemiş ormanlarda kürek çekiyor, Hindistan'ın önemli filmlerinden bir tanesinde rol alıyor ve Myanmar'da file binerek ağaç devirme operasyonuna katılıyor. Jonathan, bu heyecan dolu belgesel dizide dünyayı karış karış gezerek ülkeleri daha önce görmediğiniz bir açıdan ekranlarınıza taşıyacak.

Gökçeada, Ege denizinin kuzeyinde yer alan eşsiz denizi, şarabı, organik tarımı ve Rum köyleriyle sıcacık, şirin bir ada..

Gökçeada'ya geldiğinizde ilk dikkatinizi çekecek manzaralardan biri doğada serbestçe dolaşan koyunlar olacaktır. Başlarında bir çoban ve çoban köpeği ile dolaşmalarına alışık olduğumuz bu hayvanlar adada özgürlüklerinin tadını çıkarırlar. Doğal yolla ve bol kekikle beslenen bu hayvanların etlerinin lezzetini ise tahmin bile edemezsiniz.

Gitgide azaldığı gözlenen İmroz koyunu, Tarım ve Hayvancılık bakanlığı tarafından koruma altına alınmış ve yok olmasın diye çalışmalar yapılıyor.

John Legg 2012 yılından bu yana Hillsborough ve Pasco İlçeler parçaları içeren 17. Bölge, temsil, Florida Senato bir Cumhuriyetçi üyesidir.
Legg eşi Suzanne, ve beş çocuk, Rebecca, Dylan, Alexa, Jack ve Evangeline ile, Port Richey Brooksville ve doğumlu. John Pasco-Hernando Community College ve 1995 yılında sosyal bir derece ile mezun Güney Florida Üniversitesi, katıldı. Legg 2000 yılında Dayspring Akademisi, bir Pasco County charter okul, kurmak için yardım, bir eğitimci olarak çalıştı. John Cumhuriyet ilköğretim Tom Anderson kaybetti rağmen 2002 yılında, Legg, 45. Mahallesi'nden Temsilciler Florida House koştu. Daha sonra, John personel müdürü olarak ve Florida Cumhuriyetçi Parti için bir danışman olarak Devlet Temsilcisi Heather Fiorentino için çalıştı. 2004 yılında Fiorentino emeklilik ardından, Legg John Stewart partisinin adaylığını kazanmak için yenerek, onu başarılı olmak için koştu.Genel seçimde,John Demokrat aday Delores Thomas karşı karşıya ve silah kontrolü karşı ve uygun fiyatlı sağlık sigortası ve daha küçük sınıflar destekleyen bir platform üzerinde kampanya. John oyların% 56 kazanan, kolayca Thomas yendi. Legg 2006 yılında muhalefet olmadan yeniden seçildi ve 2008 yılında, Demokrat aday Ron Rice ve bağımsız aday John J. Ubele karşı karşıya. Bu seçimde, onun için bir avukat olarak John övdü Tampa Bay Times, onayını aldı "yardım şekli devlet eğitim politikası," ve kolay Rice ve Ubele yendi. Hiç muhalefet ile 2010 yılında Saray'daki son bir süre için seçildi. John son döneminde, John Temsilciler Florida House Başkanı Pro Tempore olarak görev yaptı.

 Bilinmeyen Yollar - Road Less Traveled izle

 

Bilinmeyen Yollar - Road Less Traveled izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: national geographic adventure, bilinmeyen yollar konusu, digiturk belgesel izle, road less traveled izle, bilinmeyen yollar izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.