TIKLA ARA

Bilinmeze Doğru: Star Trek - Star Trek Into Darkness

Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır.


Bilinmeze Doğru: Star Trek - Star Trek Into Darkness filmini Digiturk  Salon SCI-FI HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Bilinmeze Doğru: Star Trek - Star Trek Into Darkness

Bilinmeze Doğru: Star Trek - Star Trek Into Darkness izle

İlk Gösterim tarihi:Bilinmeze Doğru: Star Trek - Star Trek Into Darkness  7.11.2013 10:20 - 12:27  Digiturk  Salon SCI-FI HD kanalında izleyebilirsiniz.

Bilinmeze Doğru: Star Trek - Star Trek Into Darkness

2013 - ABD Tür : Bilim Kurgu , Aksiyon , Macera türündedir.Maskeli Süvari - The Lone Ranger filmin yönetmenliğini J. J. Abrams yapmaktadır.Film oyuncularını Chris Pine , Benedict Cumberbatch , Alice Eve , Peter Weller , Bruce Greenwood oluşmaktadır. 

2013 yazında, öncü yönetmen J.J. Abrams, bizlere Star Trek’i Bilinmeze Doğru götürecek muhteşem bir aksiyon macerayı sunacak. Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.

Christopher Whitelaw Pine, ABD'li sinema oyuncusu. Chris Pine Mayıs 2009'da gösterime giren Star Trek filminde Kaptan Kirk rolünü oynamıştır. Daha sonra filmin devamı olan Star Trek Into Darkness'da yer almıştır. 15'in üzeri filmde yer alan ünlü oyuncu including: The Princess Diaries 2: Royal Engagement (2004), Just My Luck (2006), Smokin' Aces (2007), Unstoppable (2010), This Means War (2012), ve Rise of the Guardians (2012) gibi filmlerde yer almıştır.

Benedict Cumberbatch, İngiliz sinema, televizyon ve tiyatro oyuncusu. 19 Temmuz 1976 tarihinde Londra, İngiltere’de dünyaya gelmiştir. Doğum adı Benedict Timothy Carlton Cumberbatch‘dır. Manchester Üniversitesi drama bölümünde öğrenim gördü. Sherlock mini dizisiyle büyük ilgi gördü ve üstün bir oyunculuk gösterdi. Dizide Sherlock karakterini canlandırmıştır.

Alice Eve
(6 Şubat 1982) İngiliz actressEve Londra, İngiltere, aktörler kızı Trevor Eve ve Sharon Maughan doğdu doğdu. O ve iki küçük kardeş, Jack ve George, sahip İngiltere ve Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri büyüdü. O ve Bedales Okuluna sonra Westminster School Londra'da onu A-Levels aldı. Onun boşluğu yıl boyunca, o Beverly Hills Playhouse çalışılmış ve daha sonra St Catherine's College, Oxford İngilizce okudum. Oxford'da O An Ideal Husband, Hayvancılık krakerler (Edinburgh Fringe Festivali gezdi öğrenci yapımları) bir Yürütme ve Renk JusticeEve Manzaraları çıktı iken BBC Rotters 'Club, Poirot ve Hawking'in de dahil olmak üzere televizyon dramaları oynadı var ,).

IMDB Puanı:7.5/10 ( 2614 oy verdi.)

Resimler

Bilinmeze Doğru: Star Trek - Star Trek Into Darkness izle

 

Bilinmeze Doğru: Star Trek - Star Trek Into Darkness izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon scı-fi hd, star trek into darkness izle, digiturk 2014 filmleri, star trek into darkness konusu, bilinmeze doğru: star trek izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.