TIKLA ARA

Bir Çanta Dolusu Şapşal - A Bag Of Hammers

2 araba hırsızı arkadaşın karşısına 11 yaşlarında bir çocuk çıkar.Çocuk komşularıdır ve bu ikisinin araba hırsızlığı yaptığını bilmektedir.


Bir Çanta Dolusu Şapşal - A Bag Of Hammers filmini Digiturk Moviemax Premier HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Bir Çanta Dolusu Şapşal - A Bag Of Hammers

Bir Çanta Dolusu Şapşal - A Bag Of Hammers izle

İlk Gösterim tarihi:Bir Çanta Dolusu Şapşal - A Bag Of Hammers 5.12.2013 17:30 - 18:52 Digiturk Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Bir Çanta Dolusu Şapşal - A Bag Of Hammers

2011 - ABD Tür : Dram türündedir.Bir Çanta Dolusu Şapşal - A Bag Of Hammers filmin yönetmenliğini Brian Crano yapmaktadır.Film oyuncularını Amanda Seyfried , Rebecca Hall , Chandler Canterbury , Gabriel Macht , Johnny Simmons 'riordan oluşmaktadır. 

 Farklı bir aile... İki yakın arkadaş bir çocuğun ortaya çıkmasıyla özledikleri aile yapısına kavuşurlar...2 araba hırsızı arkadaşın karşısına 11 yaşlarında bir çocuk çıkar.Çocuk komşularıdır ve bu ikisinin araba hırsızlığı yaptığını bilmektedir.Bundan tedirgin olan bu iki kafadar çocukla aralarında her ne kadar mesafe koymaya çalışsa da ufaklık bunların yanından ayrılmaz.Bir süre sonra yaptıkları işin yanlış olduğunu anlamaya başlarlar.Ufaklık annesini de kaybedince kimsesi kalmaz ve bu iki kafadar, çocuğu sahiplenirler.Filmin sonlarında çocuk  universiteye kaydını yaptırıyor.Ama bizimkiler araba hırsızlığına tam gaz devam ediyor.

Chandler Canterbury(d.15 Aralık 1998)Amerikan çocuk aktör.Houston-Texasta doğmuştur.2007 yılında Hollywood'a Balls Out: Gary the Tennis Coach yapımında rol alarak adım atmıştır.En çok bilinen rolü;sekiz yaşındaki Benjamin Buttonu canlandırdığı ve baş rollerini Brad Pitt ve Cate Blanchett ile paylaştığı bir David Fincher yapımı olan Benjamin Buttonun Tuhaf Hikayesi filmidir.Daha sonrasında Nicholas Cage ile Knowing-Kehanet filmi,Jessica Biel,Ray Liotta ve Forest Whitaker ile oynadığı Powder Blue-Pudra Mavisi,Christina Ricci ve Liam Neeson ile beraber oynadığı After.Life ve Jude Law ve Forest Whitaker ile başrolleri paylaştığı Repossession Mambo filmleri gelmiştir.

Rebecca Hall ; 19 mayıs 1982 yılında ingiltere'nin Başkkenti Londra'da doğan sanatçı,bugüne kadar tam 23 filmde rol almıştır.

Amanda Seyfried
, Allentown, Pennysylvania doğumlu ABD'li aktris. Babası eczacı, annesi terapisttir. Kariyerine 11 yaşında modellik yaparak başladı. Daha sonra çeşitli filmlerde yardımcı rollerde gözükmeye başladı. Kariyerindeki dönüm noktası, 2004 yılında Karen Smith Kötü Kızlar (Mean Girls) oldu. Bu filmde diğer genç yıldızlar Lindsay Lohan ve Rachel McAdams'ın yanında yer aldı. Daha sonra Veronica Mars dizisinde, ana karakterin en yakın arkadaşı Lilly Kane rolündeydi.

IMDB Puanı: 7,4/10 (98.613 oy verdi.)

Resimler

Bir Çanta Dolusu Şapşal - A Bag Of Hammers izle

Bir Çanta Dolusu Şapşal - A Bag Of Hammers izle

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, a bag of hammers izle, digiturk 2014 filmleri, a bag of hammers konusu, bir çanta dolusu şapşal izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.