TIKLA ARA

Bir Çeşit Büyü - A Kind Of Magic

Periler Ülkesi'nde, periler ve devler evlenemezler. Bu yüzden Willow Peri'yle çok sevgili kocası Gregore'un Dünya'ya göç etmekten başka çareleri yoktur. Çocukları Tom ve Cindy'yle aramıza katılırlar.


Bir Çeşit Büyü - A Kind Of Magic Çizgi filmini Digiturk Disney Channel kanalından izleyebilirsiniz.

Bir Çeşit Büyü - A Kind Of Magic

Bir Çeşit Büyü - A Kind Of Magic

Bir Çeşit Büyü - A Kind Of Magic, Anime Çizgi filmini Hafta içi  her gün Digiturk Disney Channel kanalından izleyebilirsiniz.

Bir Çeşit Büyü - A Kind Of Magic,


Periler Ülkesi'nde, periler ve devler evlenemezler. Bu yüzden Willow Peri'yle çok sevgili kocası Gregore'un Dünya'ya göç etmekten başka çareleri yoktur. Çocukları Tom ve Cindy'yle aramıza katılırlar.Hikaye Fairyland'de başlar. Fairyland'da devler ve perilerin evlenmesi kesinlikle yasaktır.Ama Tom'un anne ve babası evlenirler.Böylece dünya'ya bir daha Fairyland'a gelmemek üzere gönderilirler.Böylece Tom, Dünya'da ailesini garip olmadan yaşatmaya çalışmaktadır.Bir Çeşit Büyü (Özgün adı: A Kind of Magic), Fransız televizyon şirketi Xilam tarafından yaptırılmıştır. Marc Du Pontavice tarafından yaratılmıştır. Çizgi dizi Tom'un ailesiyle olan maceralarını anlatır. Ailesi dev olan bir baba, peri olan bir anne, cadı olan bir teyze, cin olan bir amca ve Tom gibi normal olan kardeşinden oluşmaktadır.

Karakterler

Tom: Dizinin ana karakteridir. 10 yaşındadır.Babası bir dev, annesi bir peridir. Tom'un her şeyden çok istediği şey normal bir aileye sahip olmaktır. Dünya'ya gönderilmeden önce birkaç kez Dünya'ya gizlice kaçmıştır. Başını hep bir belaya sokar. Ama her defasında bir şekilde kurtulur.
Cindy: Tom'un kız kardeşidir.Sarışın ve mavi gözlüdür. Hep lastik ayakkabı giydiği için ayakları kötü kokar. Okulunda Kung-Fu şampiyonudur. Tiz sesli biridir.Sınıfındaki Brandon'dan hoşlanır. Ancak bilinmesi gereken bir şey vardır ki; onunla anlaşma yapmak çok zordur.
Gragore: Tom ve Cindy'nin babasıdır. Bir devdir. Pek akıllı olduğu söylenemez. Çok güçlü ve hırslıdır. Önünde ne görürse yer. Ama o bir dev olduğu için devlerin insan yediği içinde çoğu insan ondan korkuyor. Ama o bir vejeteryan olmuştur.
Willow: Tom ve Cindy'in annesidir. Bir peridir. Oldukca zekidir. Ama yapmak istediği sihirleri doğru düzgün yapamaz. Her seferinde her şeyi karıştırır.
Majesteleri: Ailenin kurbağa prensidir. Lanetlendiği için bir kurbağa olmuştur. Bir prenses gelip onu öpünceye kadarda öyle kalacaktır. Biraz kibirlidir.
Ferocia: Tom ve Cindy'in kötü teyzesidir. Bir cadıdır. Kötülük yapmayı çok sever. Ama güçlerini kaybetmiştir.

Diğer karakterler

Jojo:Tom'un en iyi arkadaşıdır. Her seferinde ailenin garipliklerine şahit olur ama Tom bu gariplikleri başarıyla örtbas eder Jojo'yu hayal gördüğüne bir şekilde inandırır.
Bayan Tinker: Tom'un öğretmenidir. Tom'un ona büyük bir sempati duyar. Tinker Bell'e benzer.
Cin: Masal diyarı ile gerçek dünya arasında mekik dokuyan ücret karşılığı dilekleri yerine getiren bir cin.
Edwin: Tom ve Cindy'in dayısıdır. Uyku perisidir. Hayatı boyunca dolandırmadığı kimse kalmamıştır. Ama sonradan iyi biri olmuştur. Sadece bir bölümde görülmüştür.
Süper Düper: Süper bir çizgi roman kahramanıdır. Bir bölümde Tom ve Jojo onu yanlışlıkla çizgi romandan gerçek dünyaya getirir. Ama en sonda geriye döner.Uçabilir ve kemerinden ihtiyacı olan her şeyi çıkarabilir. Sadece bir bölümde görülmüştür.

  Bir Çeşit Büyü - A Kind Of Magic izle

 

Bir Çeşit Büyü - A Kind Of Magic izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: disney channel, bir çeşit büyü konusu, digiturk çizgi film, a kind of magic izle, bir çeşit büyü izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.