TIKLA ARA

Bir Köpek Yılı - A Dog Year

Kopek ver bir adamın dostluğunu anlatan sıcak bir film,Köpek ve bir insan hayatı kıyaslayan köpekle kendini gören ve dost olan bu sevimli filmde orta yaş bunalımındaki bir yazarın collie cinsi bir köpekle birlikte değişen hayatını anlatıyor.


Bir Köpek Yılı - A Dog Year filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Bir Köpek Yılı - A Dog Year

Bir Köpek Yılı - A Dog Year izle

Gösterim tarihi: Bir Köpek Yılı - A Dog Year; 12.03.2013 19:25 - 20:41 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Bir Köpek Yılı - A Dog Year, Konusu

2009 ABD  yapımı olan Aile , Dram , Komedi filim türündeki Bir Köpek Yılı - A Dog Year filmin yönetmenliğini George Lavoo yapmaktadır.Oyuncular Jeff Bridges, Domhnall Gleeson, Lauren Ambrose, Lois Smith, Teresa Yenque'den oluşuyor.

Konusu: Kopek ver bir adamın dostluğunu anlatan sıcak bir film,Köpek ve bir insan hayatı kıyaslayan köpekle kendini gören ve dost olan bu sevimli filmde orta yaş bunalımındaki bir yazarın collie cinsi bir köpekle birlikte değişen hayatını anlatıyor. Eskisi kadar üretken olmayan bir yazar olan Jon Katz, kendisine bir köpek alarak hayvanın daha rahat etmesi için bir çiftlik evine taşınır. Ancak orta yaş krizinde çıldırmanın eşiğindeki bu adam, ondan daha deli çıkan köpeğini dize getirirken, kendini bulacaktır.

Lois Smith 3 Kasım 1930'da doğan Lois Smith, tiyatro, sinema ve televizyon aktristtir. Smith ,Carrie Davis ve bir telefon şirketi çalışanı olan William Oren Humbert'ın kızları Lois Arlene Humbert olarak Topeka, Kansas'da doğdu. Washington Üniversitesi mezunudur.2 televizyon dizisinden sonra , 1955'de East of Eden 'de oynadı. Diğer filmleri ise ; Five Easy Pieces, Up the Sandbox, Four Friends, Fatal Attraction, Fried Green Tomatoes, How to Make an American Quilt, Dead Man Walking, Twister, Minority Report, Tumbleweeds, Hollywoodland and Sweet Land'dir.

Jeffrey Leon Bridges ( doğum 4 Aralık 1949) dört kez Oskar ödülüne aday gösterilmiş Amerikalı bir aktör ve müzisyendir.3 kez Oscar'a Aday Gösterildi. 1 kez başka ödüller için aday gösterildi. Diğer filmleri ise ; Five Easy Pieces, Up the Sandbox, Four Friends, Fatal Attraction.

Bir Köpek Yılı - A Dog Year izle


Bir Köpek Yılı - A Dog Year izle

Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema izle, bir köpek oyuncuları, bir köpek yılı izle, a dog year, bir köpek yılı konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.