TIKLA ARA

Bir Papamız Var - We Have a Pope (Habemus Papam)

eni seçilen papa ile terapistinin hikayesi...İtalyan Sineması'ndan gelen yapım, papalık mevkisine esprili bir şekilde bakıyor.


Bir Papamız Var - We Have a Pope (Habemus Papam) filmini Digiturk Festival Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Bir Papamız Var - We Have a Pope (Habemus Papam)

Bir Papamız Var - We Have a Pope (Habemus Papam) izle

İlk Gösterim tarihi:Bir Papamız Var - We Have a Pope (Habemus Papam)  10.05.2013 19:35 - 21:15 Digiturk  Moviemax Festival HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Bir Papamız Var - We Have a Pope (Habemus Papam) Konusu

2011 İtalyan,Fransız Aksiyon , Komedi , Suç türündeki Bir Papamız Var - We Have a Pope (Habemus Papam) filmin yönetmenliğini Nanni Moretti yapmaktadır.Oyuncuları Margherita Buy , Jerzy Stuhr , Nanni Moretti , Michel Piccoli , Renato Scarpa oluşmaktadır.

Yeni seçilen papa ile terapistinin hikayesi...
İtalyan Sineması'ndan gelen yapım, papalık mevkisine esprili bir şekilde bakıyor. Yeni seçilen bir papanın kendisiyle ilgili şüpheleri vardır ve terapistlere rağmen, bu konumu geri çevirip kaçmaya karar verir.Hikâye Kısacası, yeni seçilen bir Papa ile onun terapisti arasındaki ilişkiyi anlatıyor.

Nanni Moretti (. 19 Ağustos 1953, Bruneck-Brunico, İtalya), İtalyan yönetmen, senarist, yapımcı ve oyuncu. Özellikle, 2001 yılında Cannes Film Festivalinde Altın Palmiyeye değer görülen ve İtalya'nın Oscar adayı olan filmi Oğul Odası ile tanınır.

Margherita Buy Dramatik Sanatlar Akademisi'nde okuyan uzun bir süre sonra, o Daniele Luchetti iki proje Domani accadrà (1988) ve La settimana della rol izledi Duccio Tessari en Una grande storia d'amore (1986), onun atılım rol yaptı sfinge (1990).Sonuncusu için, o San Sebastian Uluslararası Film Festivali'nde öncü bir rol ödül bir oyuncu tarafından en iyi performansı kazandı.

Michel Piccoli Paris'te müzisyen bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Annesi piyanist, babası ise bir kemancıydı.
Oyunculuk kariyeri boyunca çeteciden, ayartıcı adama kadar birbirinden çok farklı rollerde göründü. Kariyeri boyunca 170 filmde rol aldı ve Jean Renoir, Jean-Pierre Melville, Jean-Luc Godard, Claude Lelouch, Jacques Demy, Claude Sautet, Louis Malle, Agnès Varda, Leos Carax, Luis Buñuel, Costa-Gavras, Alfred Hitchcock, Marco Ferreri, Jacques Rivette, Otar Iosseliani, Nanni Moretti, Jacques Doillon, Mario Bava, Manoel de Oliviera, Raul Ruiz, Theodoros Angelopoulos, Brigitte Bardot ve Alain Resnais gibi isimlerle çalıştı.
Piccoli üç kez evlendi. İlk eşi Éléonore Hirt'di ve ikinci eşi bir müzisyen olan Juliette Gréco'dı. Son olarak ise Ludivine Clerc ile evlendi. Ayrıca ilk eşinden Anne-Cordélia adında bir kızı vardır.

IMDB Puanı: 6.4/10 ( 115  kişi oy verdi.)

Resimler

Bir Papamız Var - We Have a Pope (Habemus Papam) izle

 

Bir Papamız Var - We Have a Pope (Habemus Papam) izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, we have a pope izle, digiturk filmleri, habemus papam izle, bir papamız var izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.