TIKLA ARA

Birbirimizi Tanıdığımız Yıl - The Year Of Getting To Know Us

İletişim problemi olan bir adamın hikayesi.. Christopher Rocket'ın insanlarla problemi var fazla iletişim kurmayı sevmiyor.


Birbirimizi Tanıdığımız Yıl - The Year Of Getting To Know Us filmini Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Birbirimizi Tanıdığımız Yıl - The Year Of Getting To Know Us

Birbirimizi Tanıdığımız Yıl - The Year Of Getting To Know Us izle

İlk Gösterim tarihi: Kurtuluş Bulvarı - Salvation Boulevard 24.04.2013 19:12 - 20:45  Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Birbirimizi Tanıdığımız Yıl - The Year Of Getting To Know Us Konusu

2008 - ABD Komedi, Dram, Hint ,türündeki Birbirimizi Tanıdığımız Yıl - The Year Of Getting To Know Us  filmin yönetmenliğini  Patrick Sisam yapmaktadır. Oyuncular Sharon Stone, Jimmy Fallon, Tom Arnold, Lucy Liu, Illeana Douglas, Tony Hale, Jordana Spiro, Chase Ellison, oluşmaktadır.

İletişim problemi olan bir adamın hikayesi.. Christopher Rocket'ın insanlarla problemi var fazla iletişim kurmayı sevmiyor. Kız arkadaşıyla bile mesafeli. Gün geliyor eski kasabasına geri dönmesi gerekiyor ve burada onu sürprizler bekliyor.

Lucy Liu Mandarin, İngilizce, İtalyanca, İspanyolcayı mükemmel konuşabiliyor ve birazda japonca biliyor.5 yaşına kadar ailesiyle beraber evinde mandarince konuştu. 5 yaşından sonra ingilizce öğrendi.Shanghai Knights (2003) filmi için düşünülüyordu fakat yapılması gerekilen akrobatik ve dövüş sanatları hareketlerini yapamayınca rolünü Fann Wong'a kaptırdı.Bir zamanlar Aerobik öğretmenliği yaptı.Beraber oynadıkları Charlie'nin Melekleri (Charlie's Angels) (2000) filminden sonra Cameron Diaz ve Drew Barrymore ile sıkı dost oldu.

Sharon Stone (d. 10 Mart 1958), ABD'li sinema oyuncusu. Academi Ödülü'ne aday olan, Altın Küre ve Emmy ödülünü kazanan ABD'li aktris, yapımcı, ve eski manken. Uluslararası platformda tanınması, 1992 yılında çevirdiği Basic Instinct 'te (Temel İçgüdü) filmi ile olmuştur
Stone Pennsylvania' nın Meadville kentinde dünyaya geldi.Dört çocuğun ikincisi olup Joe ve Dorothy Stone'nın kız çocuğudur. Stone,Saegertown, Pennsylvania 'daki Saegertown Yüksek Okulu'nda ikmale kaldı.Bu mevzuyla ilgili olarak hep tembel kafalı ve asi bir çocuk olduğunu söyler.Kendini şöyle nitelendirir:Çirkin,kaba,kibarlıktan hiç hoşlanmayan bir öğrenciydim.10 ay boyunca yürüdüm ve konuştum.Okulda beşinci sınıfa başlamam gerekirken ikinci sınıftaydım ve bu gerçekten olağandışıydı,akademiksel bir kibarlığa sevk edildim herhangi bir sosyal etkinliğe ilgim yoktu.Bir molaya çekilene dek oynama güdümün farkına varamamıştım.Buna karşın tek yaptığım hep okumaktı.Bir gün oyun alanında ilan ettim:Ben yeni Marilyn Monroe 'yim diye.'

Jimmy Fallon
;19 eylül 1974 yılında Amerika'nınNew York eyaletininde-Brooklyn kentinde dünyay gelmiştir.Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği ödül bulunmuyor.

IMDB Puanı: 4.5/10 ( 569 kişi oy verdi.)

Resimler

Birbirimizi Tanıdığımız Yıl - The Year Of Getting To Know Us izle

 

Birbirimizi Tanıdığımız Yıl - The Year Of Getting To Know Us izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, birbirimizi tanıdığımız yıl oyuncuları, birbirimizi tanıdığımız yıl izle, the year of getting to know us, birbirimizi tanıdığımız yıl konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.