TIKLA ARA

Bizim Evin Erkeği - Man of the House

Bir cinayete tanık olan Teksas Üniversitesi amigo kızlar takımı, Tommy Lee Jones'un canlandırdığı polis memurunun koruması altına girmiştir.


Bizim Evin Erkeği - Man of the House  filmini Digiturk Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Bizim Evin Erkeği - Man of the House

Bizim Evin Erkeği - Man of the House izle

İlk Gösterim tarihi: Bizim Evin Erkeği - Man of the House filmini  02.05.2013 22:30 - 00:06  Digiturk  Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Bizim Evin Erkeği - Man of the House Konusu

2005 - ABD Aksiyon , Komedi ,türündeki Bizim Evin Erkeği - Man of the House   filmin yönetmenliğini Stephen Herek yapmaktadır. Oyuncular Tommy Lee Jones , Christina Milian , Monica Keena , Kelli Garner , R. Lee Ermeyoluşmaktadır.

Bir cinayete tanık olan Teksas Üniversitesi amigo kızlar takımı, Tommy Lee Jones'un canlandırdığı polis memurunun koruması altına girmiştir. Ölümle tehdit edilen kızlar bu macerayı eğlenceye çevirmeye çalışırken, onları koruyan polisler de gözlerini dört açmak zorundadır.

Christina Milian Küba asıllı Amerikalı Christina Milian, 4 yaşındayken müzikallerde ve reklam filmlerinde rol almaya başladı. 13 yaşındayken eğlence dünyasında bir kariyer edinmek üzere Los Angeles'a taşınan şarkıcı, ilk olarak oyunculuk yapmaya başladı. Çeşitli film ve videolarda boy gösterdikten sonra, 2001 yılında Ja Rule'a 'Between Me and You'da vokal yaptı. Aynı dönemde Jennifer Lopez'in 'Play' şarkısında da vokal yapan Milian, 2001 yılında ilk single 'AM to PM'i yayınladı. Ardından gelen ve kendi adını taşıyan albüm özellikle İngiltere'de başarılı oldu. 2003 yılında Milian 2. albümü It's About Time'ı yayınladı. Bu albümde yer alan 'Dip It Low' parçası, ilk 10'a girdi.

Kelli Garner
Bakersfield doğup, Thousand Oaks'ta büyümüştür ve şuan Calasbasas California'da yaşamaktadır. Kariyerine 16 yaşında çektiği kısa film olan ve yönetmenliğini Mike Mills'in yaptığı Architecture of Reassurance filminin Sundance Film Festivali'ne katılmasıyla başladı. Daha sonra Larry Clark'ın yönetmenliğini yaptığı Kids filmiyle ilk büyük oyunculuğunu gerçekleştirdi.

Sara Paxton
;25 nisan 1988 yılında Amerika'da - Los Angeles'te - Woodland Hills'te dünyaya gelmiştir.Çok küçük yaşlarda oyunculuğa başladı.Televizyon programlarında ,dizilerde birçok küçük çocuk rollerinde oynadı.

IMDB Puanı: 5.2/10 ( 13119 kişi oy verdi.)

Resimler

Bizim Evin Erkeği - Man of the House izle

 

Bizim Evin Erkeği - Man of the House izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema, bizim evin erkeği oyuncuları, bizim evin erkeği izle, man of the house izle, bizim evin erkeği konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.