TIKLA ARA

Bizim Gibi İnsanlar - People Like Us

Hayata veda eden babasından miras kalan bir eve taşınmakta olan bir adam, aslında bir kız kardeşi olduğunu öğrenecektir. Bu genç adam için büyük bir sürpriz olacaktır.


Bizim Gibi İnsanlar - People Like Us filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Bizim Gibi İnsanlar - People Like Us

Bizim Gibi İnsanlar - People Like Us izle

İlk Gösterim tarihi:Bizim Gibi İnsanlar - People Like Us  18.8.2013 21:00 - 22:50 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Bizim Gibi İnsanlar - People Like Us

2012 - ABD Dram türündeki Bizim Gibi İnsanlar - People Like Us e filmin yönetmenliğini Alex Kurtzman yapmaktadır.Film oyuncuları Olivia Wilde , Chris Pine , Michelle Pfeiffer , Elizabeth Banks , Barbara Eve Harris oluşmaktadır.

Hayata veda eden babasından miras kalan bir eve taşınmakta olan bir adam, aslında bir kız kardeşi olduğunu öğrenecektir. Bu genç adam için büyük bir sürpriz olacaktır.Hayata bakışı ve yaşamdaki tercihleri sorgulayan bir aile dramı...

Olivia Jane Cockburn, sahne adıyla Olivia Wilde, İrlandalı-Amerikalı aktris. Tron Efsanesi'ndeki Quorra rolünün yanı sıra House M.D.'de Thirteen ve The O.C.'de Alex Kelly rolleriyle de tanınmaktadır.1984'te New York City'de doğmuştur. Annesi Leslie Cockburn, 60 Minutes televizyon yapımcısı ve gazetecidir. Babası Andrew Cockburn, İrlandalı gazeteci, amcaları Alexander ve Patrick gibi politik internet sitesi CounterPunch.org'da yazılar yazmaktadır. Wilde ailesinin de etkisinde kalarak kendisini "gerçek bir kritik ve analist" olarak tanımlamıştır.

Christopher Whitelaw Pine(d.16 Ağustos 1980,Los Angeles)ABDli sinema oyuncusu.Chris Pine mayıs 2009'da gösterime giren Star Trek filminde Kaptan Kirk rolünü oynamıştır

Michelle Marie Pfeiffer
, ABD'li oyuncu. Film kariyerinin başlangıcını 1980 yılında rol aldığı The Hollywood Knights 'la yaptı. Ama ilk defa Scarface (1983) filmindeki performansıyla önemli dikkatleri üzerine çekti. Pfeiffer Dangerous Liaisons filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü'ne ve The Fabulous Baker Boys (1989) ve Love Field (1992) filmleriyle En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü'ne aday gösterildi. Ticari açıdan büyük başarı yakalayan filmleri ise Batman Returns (1992), What Lies Beneath (2000), ve Hairspray (2007) 'dir. Oynadığı diğer filmler arasında Ladyhawke (1985), The Witches of Eastwick (1987), Married to the Mob (1988), The Age of Innocence (1993),

Elizabeth Banks,10 Şubat 1974 Pittsfield, Massachusetts doğumlu aktristtir. Çocukken Nickelodeon kanalında Finders Keepers adlı oyunda yarışmacı olmuştur. Elizabeth Pittsfield Lisesi'ni bitirdikten sonra Pennsylvania Üniversitesi'ni özel bir dereceyle bitirir (1996). 2003 yılında Banks, üniversiteden beri birlikte olduğu Max Hendelman ile evlenir ve Yahudi olur. Elizabeth Banks'in en bilinen rolleri Seabiscuit, Heights, Spider Man serisi, Wet Hot American Summer olup onu üne kavuşturan filmlerde The 40-Year-Old Virgin ve Slither olur. Aynı zamanda bir Disney filmi Invincible adlı filmde de rol alır. 2006 yılında Scrubs adlı dizinin beşinci sezon finalinde oynadıktan sonra altıncı sezonda da yer alır.

IMDB Puanı: 5.9/10 ( 563 kişi oy verdi.)

Resimler

Bizim Gibi İnsanlar - People Like Us  izle

 

Bizim Gibi İnsanlar - People Like Us  izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, people like us izle, digiturk 2014 filmleri, bizim gibi insanlar konusu, bizim gibi insanlar izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.