TIKLA ARA

Bloomberg HT HD

Digiturk Bloomberg HT HD

Ekonomi ile ilgilenenlerin beğeni ile izleyeceği Bloomberg HT kanalına 31. kanaldan erişim sağlayabilirsiniz. İş dünyası ve ekonomi ile ilgili içerikler ile gündemi en iyi şekilde takip edebilirsiniz.

Bloomberg HT HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No Yayın Süresi
31 24 Saat

Bloomberg HT HD Detaylı Bilgi

Bloomberg HT Programlarından Seçmeler

İlk Söz

Gün başlamadan ilk söz başlıyor. Peki bu programda neler konuşuluyor? Amerika Borsaları'ndaki kapanış rakamlarının Tokyo, Şanghay ve Hong Kong piyasalarına etkileri, Global fonlar, büyük ölçekli bankalar ve uluslararası şirketlerin gündelik hareketleri ve daha birçok şey.

Sabah Raporu

Bu programda Açıl Sezen, Cüneyt Başaran ve Gökhan Şen'den günün ilk yatırım raporunu çıkarıyor. Başka yerde bulamayacağınız grafikler, analizler. Dünyanın dört bir yanından rakamlar, yorumlar ve Türk yatırımcısına etkileri. Yatırımcının güne hazırlanırken ihtiyaç duyduğu bilgi için sabahın ilk raporu.

Yatırım Bülteni

Bloomberg HT HD HD’den her güne özel yatırım bülteni. Hande Demirel ekonomi ajandasındaki verileri, gündeme damga vuran haberleri, halka açık şirketlerden bilgileri derliyor. VİOP'ta seansı açıyor, Ankara'nın gündeminde öne çıkan başlıkları aktarıyor. Yeni işlem gününe yönelik son bilgiler canlı bağlantılar ve uzman konukların yorumlarıyla ekrana geliyor

Programlar

İlk Söz
Sabah Raporu
Yatırım Bülteni
Piyasa Masası
Yatırım Kulübü
Risk Yönetimi
Sektör Raporu
Fokus


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.