TIKLA ARA

Bloomberg HT HD

Digiturk Bloomberg HT HD

Bloomberh HT kanalını 31 numaralı kanaldan izlemeniz mümkündür. Bloomberg HT HD kanalı en kaliteli yayınları, iş dünyasına yönelik habercilik anlayışı ve adından söz ettiren uzman kadrosuyla ekonomi yayıncılığına yeni soluk getiriyor, kaliteli eğlence ve tartışma programlarıyla izleyicinin hayat ritmine renk katacak.

Bloomberg HT HD Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No
31
Yayın Süresi
24 Saat

Bloomberg HT HD Detaylı Bilgi

Bloomberg HT Programlarından Seçmeler

İlk Söz

Gün başlamadan ilk söz başlıyor. Peki bu programda neler konuşuluyor? Amerika Borsaları'ndaki kapanış rakamlarının Tokyo, Şanghay ve Hong Kong piyasalarına etkileri, Global fonlar, büyük ölçekli bankalar ve uluslararası şirketlerin gündelik hareketleri ve daha birçok şey.

Sabah Raporu

Bu programda Açıl Sezen, Cüneyt Başaran ve Gökhan Şen'den günün ilk yatırım raporunu çıkarıyor. Başka yerde bulamayacağınız grafikler, analizler. Dünyanın dört bir yanından rakamlar, yorumlar ve Türk yatırımcısına etkileri. Yatırımcının güne hazırlanırken ihtiyaç duyduğu bilgi için sabahın ilk raporu.

Yatırım Bülteni

Bloomberg HT HD HD’den her güne özel yatırım bülteni. Hande Demirel ekonomi ajandasındaki verileri, gündeme damga vuran haberleri, halka açık şirketlerden bilgileri derliyor. VİOP'ta seansı açıyor, Ankara'nın gündeminde öne çıkan başlıkları aktarıyor. Yeni işlem gününe yönelik son bilgiler canlı bağlantılar ve uzman konukların yorumlarıyla ekrana geliyor

Programlar

İlk Söz
Sabah Raporu
Yatırım Bülteni
Piyasa Masası
Yatırım Kulübü
Risk Yönetimi
Sektör Raporu
Fokus
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.