TIKLA ARA

Bondi Veterineri - Bondi Vet

Bondi Veterineri - Bondi Vet Konusu:Veteriner Dr. Chris Brown ve Dr. Lisa Chimes’ın yer aldığı gözlemsel belgesel "Bondi Veterineri", Avustralya’nın en ünlü yerlerinden biri olan nefes kesici Bondi Sahili’nde çekiliyor.


Bondi Veterineri - Bondi Vet Digiturk Animal Planet kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Bondi Veterineri - Bondi Vet

Bondi Veterineri - Bondi Vet izle

Gösterim tarihi: Bondi Veterineri - Bondi Vet , Belgeselini Hafta içi Her Gün Digiturk Animal Planet Kanalın dan izleyebilirsiniz.

Bondi Veterineri - Bondi Vet Konusu:Veteriner Dr. Chris Brown ve Dr. Lisa Chimes’ın yer aldığı gözlemsel belgesel "Bondi Veterineri", Avustralya’nın en ünlü yerlerinden biri olan nefes kesici Bondi Sahili’nde çekiliyor.

Dr. Chris’in maceralarını anlatan program, Sydney’in en yoğun veterinerlerinden birinin ve bakımları için günlerini adadığı hayvanların dünyasına dair benzersiz bir bakış açısı sunuyor. Dr. Chris, uzman hizmeti gerektiren hayvanlar için dostu ve meslektaşı Dr. Lisa'yı SASH’e (Küçük Hayvan Uzmanları Hastanesi) çağırıyor. Uzman hizmeti sunabilen Dr. Lisa'nın ayrıca, son teknoloji ürünü ekipmanlara sahip özel amaçlı ameliyathanelere erişim izni var.

Dr. Chris ve Dr. Lisa, dördüncü sezonda kaplumbağa Homer, kaniş köpeği Pearl ve devekuşu Dorothy ile tanışıyor. Dr. Chris, günlük veterinerlik işlerinin dışında, atlar ve kangurulardan maymunlara kadar diğer birçok hayvanı tedavi etmek için kırsal Victoria bölgesine gidiyor.

Chris Brown bir Avustralya veteriner, televizyon kişiliği ve yazar. O en iyi 2009 yılında tarama başladı onun televizyon dizisi Bondi Veteriner tanınır. Ayrıca Proje düzenli konuk panellist ve Yaşam Room.Brown bir co-host doğan ve babası yerel veteriner oldu Newcastle banliyölerinde büyüdü olduğunu. O Merewether Devlet Okulu ve Merewether Lisesi katıldı. O üniversiteden mezun 2001After Birinci sınıf Başarıları ile Sydney Üniversitesi'nden mezun oldu, Brown Sydney North Shore bir klinikte çalışmaya başladı. O hayvanları tedavi için Northern Territory uzak Aborjin topluluklara gitti.
Bir veteriner olarak rol sunan Brown ilk televizyon o bir "En Popüler Yeni Yetenek" Logie Ödülü'ne aday olduğu için, 2003 yılında Harry'nin Uygulama vardı. 2004 yılında Kanal Nine en Burke'ün Backyard bir sunum oldu ve Bugün düzenli görünüşe yaptı. İlk kitabı, Evcil için Aile Rehberi, 2005 yılında yayımlanan ve 25.000 kopya satıldı.

Veteriner Hekimliği; kedi, köpek, kuş gibi evcilleştirilmiş hayvanlar,keklik, yaban domuzu, ceylan gibi vahşi hayvanlar,koyun, keçi, sığır gibi küçükbaş-büyükbaş hayvanlar ve tavuk, hindi, ördek gibi kümes hayvanlarının üretimi ve tedavileri, hayvan ırklarının ıslahı ve yetiştirilmesi, verimliliklerinin artması, sağlıklarının korunması, hastalıkların tedavisi, salgın hastalıkların önlenmesi, iguana, bukalemun, şempanze gibi egzotik hayvan yetiştiriciliği ve tedavileri,et, süt, bal gibi hayvansal ürünlerin insan sağlığına uygunluğunun denetimi, gıda hijyeni ve kontrolü, hayvansal ürünlerde kirlenme ve çevre kirliliği konularıyla ilgilenen uzmanlık dalıdır.

 Bondi Veterineri - Bondi Vet izle

 

Bondi Veterineri - Bondi Vet izle

 

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: animal planet, bondi vet izle, digiturk program, bondi veterineri konusu, bondi veterineri,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.