TIKLA ARA

Bones

Dizi de FBI' ya gelen çözümlenmemiş cinayetler ve çeşitli suçlar adli antropolojinin ve adli arkeolojinin yardımıyla çözülüyor. Dizinin baş karakterleri FBI ajanı Seeley Booth adli antropolog Dr. Temperance 'Bones' Brennan dır.


Bones Digiturk Dizimax Vice  kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Bones

Bones

Gösterim tarihi: Bones, 17.04.2013 16:00 - 16:41 17.04.2013 16:00 - 16:41 17.04.2013 21:01 - 21:42 17.04.2013 21:01 - 21:42 Digiturk Dizimax Vice kanalın dan izleyebilirsiniz.

2009 ABD Polisiye, Dizi, Dram türündeki Bones Dizisinin yönetmenliğini Hart Hanson yapmaktadır.Oyuncuları David Boreanaz, Emily Deschanel, Eric Millegan, Jonathan Adams, Michaela Conlin, T.J. Thyne oluşmaktadır. 

Bones, Konusu

Dizi de FBI' ya gelen çözümlenmemiş cinayetler ve çeşitli suçlar adli antropolojinin ve adli arkeolojinin yardımıyla çözülüyor. Dizinin baş karakterleri FBI ajanı Seeley Booth (David Boreanaz), adli antropolog Dr. Temperance 'Bones' Brennan (Emily Deschanel) dır. Diğer karakterler Michaela Conlin, T. J. Thyne, Eric Millegan, Tamara Taylor, ve John Francis Daley tarafından canlandırılmaktır. Hart Hanson tarafından yaratılmıştır. Yaratılırken hafifte olsa yazar ve adli antropolojist Kathy Reichs 'ın hayatından esinlenilmiştir. Dizi şu an 8. sezonundadır.

Karakterler


Dr. Temperance "Bones" Brennan


Emily Deschanel tarafından canlandırılmaktadır. Jeffersonian'da çalışan adli bir antropologdur. Alanında (adli antropoloji) dünyanın en iyilerindendir hatta en iyisidir. Cinayetlerin çözülmesi ve suçluluların yakalanmasında ortağı FBI'dan ajan Seeley Booth'a yardım eder. Ayrıca, Ajan Seeley Booth la arasında bir çekim vardır. Ateisttir ve emprik görüşü benimsemiştir. Çocukluğu ailesinin onu bir anda terk etmesiyle çok zor geçmiştir. Koruyucu ailelerin yanında büyümüştür. Çocukluğundaki bu travma onun insanlara güvenememesine yol açmıştır. Sadece kemiklerin ona doğruyu söylediğine inanır ve bu yüzden antropolog olmuştur. Ayrıca evliliğinde modası geçmiş bir kurum olduğuna inanıyordur ve bu yüzden Booth'dan hamile kalınca Booth'un aksine evlenmek istemiyordur. Sonradan öğrenildiğine göre Russ adında bir abisi vardır ve babası Max Keenan ve annesi kanundan kaçan iki zeki suçludur. Çocuklarını da onlar zarar görmesin diye bırakmışlardır. Bu arada ailenin kimliğini değiştirmişlerdir. Brennan'ın önceki adı ise Joy Keenan'dır. Max daha sonra Brennan'ını kuzeniyle tanıştırmıştır. Böylece Brennan bir kuzeni olduğunu öğrenir. Bu kuzenin adı Margaret Whitesell'dir ve Emily Deschanel'in gerçek hayattaki kardeşi Zooey Deschanel tarafından canlandırılmaktadır.

Seeley Booth

David Boreanaz tarafından canlandırılmaktadır. FBI' da çalışan bir ajan ve Brennan'ın ortağıdır. Rebecca adındaki eski sevgilisinden Parker adında bir çocuğu vardır. Eski bir askerdir. İnsanların ne yapacaklarını ve güdülerini tahmin etme yeteneğine sahiptir. Brennan'a aşıktır. 6.sezonun final bölümünde Brennan'dan bir bebeği olacağını öğrenmiştir. Çocukken, alkolik olan babasından şiddet görmüştür. Jared Booth adında ondan küçük bir erkek kardeşi vardır. Jared'da Seeley gibi askerdir, donanmada çalışıyordur.

Angela Montenegro

Angela Pearly-Gates Montenegro Hodgins, Michaela Conlin tarafından canlandırılmaktadır. Billy Gibbons adlı bir rockçı'nın kızıdır.Jeffersonian' da çalışan adli bir ressamdır. Aynı zamanda Brennan'ın en yakın arkadaşıdır. 5. sezonda Dr. Jack Hodgins ile evlenecektir ve bir bebekleri olacaktır. Hayatını dolu dolu yaşamak ister. Hatta Hodgins ile düğünlerinde Küba'da hatırlamadığı bir evlilik yaptığını, bu yüzden de Hodgins'le evlenemeyeceğini öğrenir. Daha sonra çift Angela'nın evlendiği adamı aramaya başlarlar.

Dr. Jack Hodgins


T. J. Thyne tarafından canlandırılmaktadır. Jeffersonian'da çalışan ve cinayetleri çözmekte çok önemli bir yeri olan entomologtur. Çok zengin bir ailesi vardır ve bu aile Jeffersonian'ın baş sponsorudur. 5. sezonda Angela Montenegro ile evlenmiş ve bir çocukları olmuştur. Kendisine 'Laboratuarın Kralı' sıfatını koymuştur.

Dr. Camille Saroyan


Tamara Taylor tarafından canlandırılmaktadır. Jeffersonian Enstitüsü Adli Bölümü'nün başıdır. Aynı zamanda çok iyi bir patologdur. Seeley Booth ile çok kısa süren bir ilşkisi olmuştur. Ölen nişanlısının ergenlik yıllarındaki kızını evlat edinmiştir, ve ona şu an bir anne gibi bakmaktadır.

Dr. Lance Sweets


John Francis Daley tarafından canlandırılmaktadır. FBI da çalışan bir psikologdur. Booth ve Brennan arasındaki karmaşık ilişkiyi çözmeye çalışmaktadır. Sweets'de Brennan gibi evlatlık verilmiştir ama o evlatlık verildiği yerde şiddete maruz kalmıştır. Şu an hala sırtında kemer izleri vardır. Brennan'ının Daisy adındaki asistanıyla bir ilişki içindedir.

 Bones izle

 

Bones izle

 


 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dizileri, bones dizisi, bones izle, bones bölümleri, bones konusu,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.