TIKLA ARA

BURSASPOR TV

Bursaspor TV kanalı kaldırılmıştır.

Digiturk Bursaspor TV Kanalı Bursaspor takımının resmi TV kanalı olan Bursaspor TV'yi Digiturk 73. kanaldan izleyebilirsiniz..

BURSASPOR TV Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 73 Yayın Süresi : 24 Saat

BURSASPOR TV Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

BURSASPOR TV Yayın Akışı için tıklayınız.


Spor Merkezi

Gazete başlıklarına yansıyanlar günün önemli gelişmeleri sıcağı sıcağına Spor Merkezi'nde sizlerle. Gazete başlıklarına yansıyanlar günün önemli gelişmeleri sıcağı sıcağına Spor Merkezi'nde sizlerle… Vedat Aslan ve Suat Paçacı’nın renkli yorumlarıyla güne güzel başlamak istiyorsanız; buyurun.

Vakıf köy Gündemi

A2 Ligi ve Elit Akademi Ligleri maç özetleri, röportajlar, Altyapıdan haberler ve futbolcu gelişimi bu programda hayat buluyor.A2 Ligi ve Elit Akademi Ligleri maç özetleri, röportajlar, Altyapıdan haberler ve futbolcu gelişimi bu programda hayat buluyor.Bursasporun futbolcu fabrikası Vakıfköy Özlüce stüdyolarında tartışılıyor. A2 Ligi, Elit Akademi Ligleri ve gündem yaratacak dosyalar Vakıfköy Gündemi’nde değerlendiriliyor.

Taraftarın Sesi

Yeşil Timsahlar ekran başına…Yeşil Timsahlar ekran başına… Bursaspor taraftarlarının istekleri, görüşleri, önerileri, ilginç hikayeleri ve değerlendirilmeleri taraftarların sesinde sizlerle buluşuyor. Tolgahan Aydınlılar’ın hazırlayıp sunduğu

Haftaya Bakış

Süper Lig’de yaşananlar, ülke futbolunun gündemi, maçların kritiği ve iddia’da kazandıran tahminler Bursaspor TV’de ekrana geliyor.

Serbest Atış

Bursaspor Mücadeleye devam ediyor. Yeşil Beyazlıların maçları Serbest Atışta Masaya Yatırılıyor.

Programlar

Spor Merkezi
Taraftarın Sesi
Santra
Haftaya Bakış
Vizyondakiler
Nereden Nereye
O Maç
Serbest Atış
Gündem Dışı
Haftanın Maçı
Maç Günü
Maçın Öyküsü
Dünden Bugüne
Vakıfköy Gündemi
Çizgi Film Kuşağı
Sağlıklı Günler
Özlüce Günlüğü

Konular: BURSASPOR TV Programları, BURSASPOR TV Yayın Akışı, BURSASPOR TV izle


Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.