TIKLA ARA

Büyük Derbi - Superclasico

Film İflasın eşiğinde en kötüsüde terk edilmiş bir adam olan Christian hayatının kontrolünü yeniden elime almaya çalışır.


Büyük Derbi - Superclasico filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Büyük Derbi - Superclasico

Büyük Derbi - Superclasico

İlk Gösterim tarihi:Büyük Derbi - Superclasico  Digiturk Moviemax Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Büyük Derbi - Superclasico

2011 -  Rusya  Dram türündeki Büyük Derbi - Superclasico filmin yönetmenliğini Ole Christian Madsen yapmaktadır.Film Oyuncuları Anders W. Berthelsen, Mikael Bertelsen oluşmaktadır.

Film İflasın eşiğinde en kötüsüde terk edilmiş bir adam olan Christian hayatının kontrolünü yeniden elime almaya çalışır. Kopenhag'lı iflasın eşiğindeki şarap pazarlamacısı Christian, eşi Ana tarafından 17 ay önce terk edilmiştir. Buenos Aires'te bir futbolcuyla aşk yaşayan eski karısı bir an önce boşanma belgelerinin onaylamasını ister. Ne var ki Christian onu geri kazanmayı düşünmektedir.Boca-River maçı daha yukarıdadır, Superclasicodur. Prag ve hemen ardından Flammen & Citronen ile sinema dünyasının ilgisini üzerine çeken Ole Christian Madsen, Arjantin'in dev derbisine bir aşk hikayesi ile yaklaşacak. Superclasico adını taşıyacak olan film, futbol menajeri karısının peşinden Arjantin'e giden ve eşinin bir futbolcuyla aşk yaşadığından şüphelenen bir adamın hikayesini anlatacak. Filmde menajer kadın rolünü Paprika Steen, kocayı Anders Berthelsen, futbolcuyu ise arjantinli aktör Sebastian Estavanez oynayacak.

Anders Wodskou Berthelsen (Rødovre içinde Eylül 1969 28 doğumlu) bir Danimarkalı aktör. 1994 yılında Ulusal Tiyatro Okulu'ndan mezun oldu ve 1997 yılında DR TV dizisi TAKSİ yılında atılım vardı, ama o Niels Arden Oplev ilk albümü filmi Portland olmuştu.
Anders W. Berthelsen Soren Kragh-Jacobsen Mifune, Yeni başlayanlar ve TV dizisi Chronicle için Lone Scherfig en İtalyan başarısını devam etti.O Frederiksberg St Luke Kilisesi üretim müdürü Christina Pind Rasmussen ile evlendi 1999 baharında oldu. O 24 ilk kez baba oldu bir kız Mart 2008 (2 Paskalya).

Mikael Bertelsen (5 Ekim 1967 tarihinde Mikael Simson Bertelsen doğumlu) bir Danimarka radyo ve televizyon kişiliği olduğunu. O Mads Brügger ile kamu servis istasyonu Radio24syv bir kanal yöneticisi [1] O ana gibi Bertelsen gibi gösteren bir -. DR2 en Talkshow, 1999, De uaktuelle Nyheder, 2002, den 11. zaman, 2007, Bertelsen yakında Caminoen ve Læsegruppen Sundholm.

MDB Puanı: 6.3/10 ( 1104 kişi oy verdi.)

Resimler

Büyük Derbi - Superclasico izle

 

Büyük Derbi - Superclasico izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, büyük derbi konusu, digiturk filmleri, superclasico izle, büyük derbi filmini izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.