TIKLA ARA

Cadı Avcısı Gretl - Witchslayer Gretl

20 yıl önce yaşadığı olayın intikami için perli ormana dönen hanseli bekleyen bir süpriz vardır ..


Cadı Avcısı Gretl - Witchslayer Gretl filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Cadı Avcısı Gretl - Witchslayer Gretl

Cadı Avcısı Gretl - Witchslayer Gretl izle

İlk Gösterim tarihi: Cadı Avcısı Gretl - Witchslayer Gretl filmini 23.03.2013 00:40 - 02:04 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Cadı Avcısı Gretl - Witchslayer Gretl , Konusu

2012 Kanada yapımı Fantastik , Korku türündeki Cadı Avcısı Gretl - Witchslayer Gretl filmin yönetmenliğini Shannen Doherty, Erica Cox, Paul Mcgillion, Sarain Boylan, Marianthi Evans'ten oluşmaktadır.

20 yıl önce yaşadığı olayın intikami için perli ormana dönen hanseli bekleyen bir süpriz vardır .. öldürmek istediği kişinin kız kardeşi olduğunu anlar ve işler değişir..Onlar klasik bir çocuk masalının baş kahramanı olan Hansel ve Gretel kardeşler. Ormanda yollarını kaybettikten sonra şeker ve çikolata kaplı cadının evinde tuzağa düşen kardeşler, akşam yemeği olmaktan son anda kurtulurlar ve işbirliği yaparak cadıyı kendi tuzağına düşürürler. Bu ilk avlarından sonra hiç ayrılmadan beraber yola devam eden Hansel ve Gretel, gittikleri her kasabada, her orman derinliğinde acımasız cadıları avlamakta ustalaşırlar. Fakat geldikleri son kasabada yaşanan çocuk kaçırma olaylarında, her zamankinden farklı bir gariplik vardır. Kısa süre içinde kasabanın çocukları tek tek kaybolur ve cadı avcısı ikili kendilerini daha önce karşılaşmadıkları kadar büyük bir cadı kaosunun içinde bulurlar.

Shannen Doherty Aslı adı Shannen Marie Doherty'dir. 12 Nisan 1971 Memphis, ABD doğumludur. Adını Evimiz Hollywood'da (Beverly Hills 90210) adlı diziyle duyurmuş. Bu diziden de Playboy gibi dergilere verdiği pozlar yüzünden atılmıştır. Daha sonra da Charmed adlı diziyle çıkışını sürdürmüş fakat bu diziden de başrolünü birlikte paylaştığı Alyssa Milano ile anlaşamadığı için ayrılmıştır.

Heather Graham Lisede sınıfında en yetenekli kişi seçilmiştiGençken Toys R'Us'ta çalışmıştıYogadan ve yemek yapmaktan hoşlanıyor.Ailesi onunla 2 yıl konuşmamıştı, çünkü filmlerinin uygun olmadığını düşünüyorlardı.People Dergisinde 50 güzel insandan biri seçildi (2001)İrlandalı Katolik kökenli.

IMDB Puanı:3.4/10 (341kişi oy verdi.)

Resimler

Cadı Avcısı Gretl - Witchslayer Gretl izle

 

Cadı Avcısı Gretl - Witchslayer Gretl izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk sinema, cadı avcısı gretl oyunculari, cadı avcısı gretl izle, hansel ve gretel, cadı avcısı gretl konusu,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.