TIKLA ARA

Cadı Kazanı - The Crucible

THE CRUCIBLE, Akademi Ödülü sahibi Daniel Day-Lewis ve iki defa Akademi Ödülü adayı Winona Ryder'ın rol aldığı..


Cadı Kazanı - The Crucible filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Cadı Kazanı - The Crucible

Cadı Kazanı - The Crucible izle

İlk Gösterim tarihi:Cadı Kazanı - The Crucible 26.07.2013 21:15 - 23:13 Digiturk  Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Cadı Kazanı - The Crucible

1996 - ABD Tür : Dram , Tarih  türündeki Cadı Kazanı - The Crucible filmin yönetmenliğini Nicholas Hytner yapmaktadır.Film oyuncuları Winona Ryder , Daniel Day-Lewis , Joan Allen , Bruce Davison , Jeffrey Jones oluşmaktadır. 

THE CRUCIBLE, Akademi Ödülü sahibi Daniel Day-Lewis ve iki defa Akademi Ödülü adayı Winona Ryder'ın rol aldığı, eleştirmenlerin övgüsünü kazanmış, tutku paranoya, aldatma ve kötülüğün gerçek hayattaki güçlü hikayesinin anlatıldığı kuvvetli bir film 1692'de Massachusetts'de küçük ve tutucu bir kasabada, insanların hayatı Tanrı'ya hizmet etmeye adanmıştır, ve birkaç genç kız ormanda yakalandıklarında Şeytan'ın işlerini görmekle suçlanırlar.

Joan Allen (d. 20 Ağustos 1956) ABD'li oyuncu. Kariyeri boyunca tiyatro, televizyon ve sinema alanında çalışmıştır. 1989'da Broadway'de ilk rol aldığı oyun olan Burn This ile En İyi Kadın Oyuncu dalında Tony ödülü almıştır.En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında 1995'de Nixon, 1996'da The Crucible olmak üzere iki kez, En İyi Kadın Oyuncu dalında ise 2000 yılında The Contender ile olmak üzere toplamda üç kez Akademi ödülüne aday gösterilmiştir.Oyuncunun diğer filmleri Face/Off (1997), Pleasantville (1998), The Notebook, The Bourne Supremacy (2004) ve The Bourne Ultimatum'dur (2007).

Winona Laura Horowitz olan genç sanatçı adını, doğduğu kasabadan alıyor. Elektriğin bile olmadığı küçük bir Kuzey California çiftliğinde yetişen Winona Ryder'ın ailesi ünlü Beat şairi Allen Ginsberg'in arkadaşıydı. Ünlü aktör ve yönetmen Timothy Leary'in vaftiz babası olduğu Winona, 10 yaşında San Francisco yakınlarında bir kasabaya taşınan ailesiyle birlikte daha geniş bir çevreye girdi ve daha sonra American Conservatory Theater'da oyunculuk dersleri almaya başladı. 13 yaşında Desert Bloom adlı film için deneme çekimine katıldı ama seçilemedi. Yine de yönetmen David Seltzer'in dikkatini çekti ve Lucas filminde rol aldı.

IMDB Puanı: 6.8/10 ( 21,074 kişi oy verdi.)

Resimler

Cadı Kazanı - The Crucible izle

 

Cadı Kazanı - The Crucible izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, the crucible izle, digiturk 2014 filmleri, the crucible konusu, cadı kazanı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.