TIKLA ARA

Cainin Gazabı - The Wrath Of Cain

Tam bir suç kralı olan Miles Cain Skinner ömür boyu hapis cezasını çektiği sırada geçmişinden bir ezeli düşmanı da aynı hapishaneye transfer olur.


Cainin Gazabı - The Wrath Of Cain filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Cainin Gazabı - The Wrath Of Cain

Cainin Gazabı - The Wrath Of Cain izle

İlk Gösterim tarihi:Cainin Gazabı - The Wrath Of Cain 21.06.2013 13:20 - 14:38 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Cainin Gazabı - The Wrath Of Cain

2010 - ABD Aksiyon türündeki Cainin Gazabı - The Wrath Of Cain filmin yönetmenliğini Ryan Combs yapmaktadır.Film Oyuncuları Robert Patrick , Ving Rhames , Robert Lasardo , Terrence Flack , Poncho Hodges oluşmaktadır.

Tam bir suç kralı olan Miles Cain Skinner ömür boyu hapis cezasını çektiği sırada geçmişinden bir ezeli düşmanı da aynı hapishaneye transfer olur. Ömür boyu hapis cezasını çekmekte olan suç makinesi Cain, aynı hapishaneye transfer olan ezeli düşmanı Redfoot'tan intikam almak için sabırsızlanmaktadır..

Robert Patrick (d.5 Kasım 1958 Marietta, Georgia) Saturn Ödülü sahibi Amerikalı film ve tv aktörü. Robert Patrick ayrıca Terminatör 2: Kıyamet Günü filminde sıvı metal robot olan T-1000 rolüyle çok başarılı bir performans sergiledi.

Irving "Ving" Rhames Ramses (May 12, 1959 doğumlu) bir olan Amerikalı aktör en iyi yaptığı çalışmalarla bilinen Yaşamın Kıyısında , Pulp Fiction , Baby Boy , Don King: Sadece Amerika'da , Dawn of the Dead , Con Air , Piranha 3D ve Piranha 3DD , Görevimiz Tehlike film serisi ve 2012 SyFy film Zombie Apocalypse .Rhames doğdu New York , New York, reather oğlu, bir ev kadını ve Ernest Rhames, bir oto tamircisi. Ailesi olarak yetiştirildik ortakçı olarak Güney Carolina . İsimli Geç sonra NBC gazeteci, Irving R. Levine ,Irving Rhames büyüdü Harlem .O New York'un girdi Sahne Sanatları Lisesi o oyunculuk sevgisini keşfetti nerede,. Liseden sonra, o drama okudu SUNY Alım adam oyunculuk öğrenci, Stanley Tucci . ona takma "Ving" verdi daha sonra transfer Rhames Juilliard School 'in Dram Bölümü içerisinde o bir ile mezun olduğu Güzel Sanatlar Lisans 1983 yılında derecesi.

Robert LaSardo
(20 Eylül 1963 doğumlu) bir Amerikan aktör.LaSardo doğdu Brooklyn , New York. O okuyan göreve başladı Sahne Sanatları Lisesi için gitmeden önce, New York'ta Oyunculuk Stella Adler Studio . Robert de dört yıl boyunca ABD Deniz Kuvvetleri de Deniz Kuvvetleri saldırı köpekleri taşıma o yıllarda iki harcama, Aleutian Adaları .LaSardo geniş göğüs, boyun ve kol dövme vardır. O bir olan İtalyan asıllı Amerikalı sık sık bir Latin ya da Latin-Amerikalı karakter, ve genellikle bir suç ya da çete üyesi olarak döküm olmasına rağmen,.

IMDB Puanı: 4/3 ( 1115 kişi oy verdi.)

Resimler

Cainin Gazabı - The Wrath Of Cain izle

 

Cainin Gazabı - The Wrath Of Cain izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, the wrath of cain izle, digiturk aksiyon filmleri, cainin gazabı konusu, cainin gazabı izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.