TIKLA ARA

Californication

Hank Moody yetenekli bir yazardır. Lakin uzun zamandır bir şey üretemiyordur. Aynı zamanda kızı Becca Moody için iyi bir baba olmaya çalışmasına ve kızının annesi Karen ile tekrar birlikte yaşamak istemektedir.


Californication Digiturk Dizimax Comedy  HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Californication

Californication

Gösterim tarihi: Californication Digiturk Comedy HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

2007 ABD  Komedi,dizi türündeki Californication Dizisinin yönetmenliğini Yönetmenler Peter Burger, Scott Reynolds, Michael Duignan, Charlie Haskell yapmaktadır.Oyuncuları  Damian Young, David Duchovny, Evan Handler, Madeleine Martin, Madeline Zima, Natascha McElhone, Pamela Adlon, Rachel Miner oluşmaktadır. 

Filmin baş karakteri Hank Moody yetenekli bir yazardır. Lakin uzun zamandır bir şey üretemiyordur. Aynı zamanda kızı Becca Moody için iyi bir baba olmaya çalışmasına ve kızının annesi Karen ile tekrar birlikte yaşamak istemesine rağmen karmaşık özel hayatından dolayı bunu bir türlü istikrarlı bir şekilde gerçekleştiremez. Hank hayatında karışıklığa Kaliforniya'da yaşamanın neden olduğunu bazen belirtir. Kızı ve kızının annesi Karen ile eskiden mutlu yaşadıkları eyalete geri dönmek istemektedir. Dizi büyük ölçüde Hank Moody karakteri üzerinde döner. Dizi bölümleri aynı zamanda yan karakterler olan Hank'in menejeri Charlie Runkle ve onun karısı Marcy Runkle'ın hikayeleri üzerine döner. Bu 5 karakterin dışındaki karakterler ise sezonluk veya bölümlük olarak diziye katılır. Charlie ve Marcy Runkle'ın evliliği ve ilişkileri sorunludur. Charlie ve Hank sevdikleriyle ilişkilerini düzeltmek istemelerine rağmen özel hayatlarında yaptıkları hatalar sevdikleri ile büyük sorunlar oluşturmaktadır. Hank karşı cins için mıknatıs gibi bir kişidir. Charlie ise bir süre sonra kadınlar konusunda Hank gibi birisi olmak istediğine karar verir.

David Duchovny Altın Küre Ödülü sahibi, Amerikalı dizi ve film oyuncusu. En bilinen rolü The X-Files dizisindeki Fox Mulder karakteridir.
New York doğumlu sanatçı Princeton Üniversitesini bitirmiş ve Yale Üniversitesinde İngiliz dili bölümünde yüksek lisans ve doktora yapmıştır.
Oyunculuk kariyerine ise 1987 yılında Löwenbräu bira reklamı ile başlamıştır. Twin Peaks dizisindeki rolü ile tanınmaya başlamıştır. 1993 yılında ise FOX televizyonunun ses getiren dizisi The X-Files'da oynamaya başlamıştır.
Aktrist Téa Leoni ile 1997 yılında evlenen Duchovny'nin bir kız, bir erkek çocuğu bulunmaktadır.

Cool' adam
Hemen hemen tüm erkeklerin benzemek için debelendiği, kadınlarınsa sahip olmak istediği, bazı talihsizlerin de kendisini o zannettiği kişiye örnek istesek, 'Californication' severler hep bir ağızdan 'Hank Moody' diye bağırır muhtemelen. Hank Moody şüphesiz yaratılmış en cool' karakterlerden biri. Peki Hank Moody'yi bu kadar çekici, cezbedici, karizmatik ve seksi yapan şey nedir? Californicationın, bizleri Rock n' Roll'ün çılgın dünyasına sokacak olan 6. sezon başlarken, sizler için 10 maddede Hank Moody profili çıkarttık.

1- Her zaman kadınlara nasıl davranılması gerektiğini çok bilir. Gizli centilmen dediklerimizden olan Hank Moody, karşısındaki nasıl bir kadın olursa olsun, ona saygı duyar, onu özel ve değerli hissettirir. Bunu yaparken, romantik aşk sözcükleri veya kırmızı güller de kullanmaz üstelik. Sadece kadınların sevilmesi ve saygı duyulması gereken varlıklar olduğunun farkındadır.

2- Sabahları kahve yerine içtiği viskisi,elinden hiç bırakmadığı sigarası ve hayata karşı takındığı umursamaz tavrının yanında, çok ince detaylarda aslında ne kadar şefkatli ve duyarlı olduğunu görürüz.

3- Sevdiği kadına olan sevgisini asla ve asla inkar etmez, sevgisini göstermekten kaçınmaz. Kendi istediği için yapar bunu. O an o kadının başka bir erkekle olması, onu sevgisini göstermekten alı koymaz. Ve bunu yaparken asla sıkıcı ve bayık olmaz.

4- Bütün kadınlar aynıdır gibi genellemelerden uzak durur. Her kadın farklıdır ve her kadının farklı ihtiyaçları vardır felsefesiyle ilerler ilişkilerinde. Karşısındaki kadının ruhuna dokunmayı çok iyi bilir ve bu yüzden kadınlar için karşıkonulmaz olur.

5- Sıkıcı değildir. Başarısını da başarısızlığını da büyütmez. Tıpkı başına gelen kötü şeyleri de büyütmediği gibi. Arabası çalındığında sadece yere yatıp bir sigara yakacak kadar cool'dur.

6- Flört ve çapkınlık konusunda doğal bir cazibesi vardır. Ancak her zaman sevdiği kadına bağlıdır ve sadıktır. İlişkisi boyunca sevdiği kadını hiç aldatmamıştır.

7- Harika bir baba modelidir. Kendisi gibi inanılmaz bir müzik zevki olan, yine kendisi gibi kelimeleri ustaca kullanabilen ve kullanmaktan çekinmeyen bir kız yetiştirmiştir.

8- Her ne kadar, günde en az 3 kadınla birlikte olsa da o aslında tam bir gönül adamıdır. Çevremizdeki erkeklerin aksine, Hank, tek gecelik ilişkiler yerine hayatını sevdiği kadınla ve kızıyla paylaşamak ister.

9- Asla ve asla yaptıklarından dolayı karşısındaki kadını suçlamaz. Bu kadın ona çok büyük bir kazık atmış da olsa, o yine centilmenliğini korur.

10- İngilizce'nin kullanımı konusunda oldukça hassastır

Ana Karakterler ve Oyuncular

Hank Moody (David Duchovny)
Karen van der Beek (Natascha McElhone) - Hank'in eski kız arkadaşı
Rebecca "Becca" Moody (Madeleine Martin) - Hank ve Karen'ın 12 yaşındaki kızları
Charlie Runkle (Evan Handler) - Hank'in menajeri
Marcy Runkle (Pamela Adlon) - Charlie'nin karısı
Mia Lewis (Madeline Zima) - Bill Lewis'in 16 yaşında ki kızı
Dani California (Rachel Miner) - Charlie'nin eski sekreteri
Daisy (Carla Gallo) - Charlie'nin müşterisi ve aynı zamanda aşık olduğu Porno Yıldızı
Lew Ashby (Callum Keith Rennie) - Kayıt Şirketi
Sonja (Paula Marshall) - Sezon 1 de Hank tarafından aşılanan Karen'ın arkadaşı
Bill Lewis (Damian Young) - (Yalnız Sezon 1)

 

Californication izle

 

Californication izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: dizimax comedy hd, californication konusu, digiturk dizi izle, californication oyuncular, californication izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.