TIKLA ARA

Camdan Adam - The Glass Man

Ekonomik açıdan batmanın eşiğinde olan bir adam, reddedemeyeceği bir teklif alır.


Camdan Adam - The Glass Man filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Camdan Adam - The Glass Man

Camdan Adam - The Glass Manr

İlk Gösterim tarihi:Camdan Adam - The Glass Man  31.05.2013 16:56 - 18:43  Digiturk Moviemax Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Camdan Adam - The Glass Man

2011 - İngiltere  Gerilim türündeki Camdan Adam - The Glass Man filmin yönetmenliğini Cristian Solimeno yapmaktadır.Film Oyuncuları James Cosmo , Andy Nyman , Simon Sherlock , Brett Allen , Lorraine Burroughs oluşmaktadır.

Ekonomik açıdan batmanın eşiğinde olan bir adam, reddedemeyeceği bir teklif alır. Ne var ki bu teklif onu bataklığın dibine çekecektir.İşten kovulduğunu ailesinden gizleyen finansçı Martin, büyük miktarda da borçlanmıştır. Birgün kapısını çalan bir borç tahsidarı ona bir teklifte bulunur. Son bir iş yapacak ve bütün borçları silinecektir. Fakat Martin başına ne büyük bir bela açacağının farkında değildir.

James Cosmo 1960 yılından bu yana birçok dizi ve filmde gördüğümüz İskoç artisti, en son Game of Thrones dizisindeki Jeor Mormont rolüyle gördük.Sanatçının henüz kazandığı veya aday gösterildiği
ödül bulunmuyor.

Ryan Gosling 12 Kasım 1980 Ontario, Kanada 1980 yılında Kanada'da doğan Ryan Gosling, 12 yaşındayken 'The Mickey Mouse Club' adlı dizideki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine topladı... Ardından 'Breaker High' , 'Young Hercules(genç herkül)' gibi dizilerde oynadı.Sinemada genç bir yahudiyi canlandırdığı 'The Believer' adlı filmiyle tanındı.Denzel Washington ile birlikte 'Remember the Titans(Unutulmaz Titanlar)' , Sandra Bullock ve Ben Chaplin 'Murder By Numbers (Adım Adım Cinayet)' son dönemlerde rol aldığı filmlerdir...

MDB Puanı: 5.8/10 ( 89 kişi oy verdi.)

Resimler

Camdan Adam - The Glass Man izle

 

Camdan Adam - The Glass Man izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, camdan adam konusu, digiturk filmleri, the glass man izle, camdan adam izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.