TIKLA ARA

Canavarkurt - Monsterwolf

Canavarkurt - Monsterwolf film konusu Birkaç işçi çalıştıkları yerde bir kalıntı bulurlar ve bu kalıntının olduğu yeri patlatırlar olay öçzülmeye başlar.


Canavarkurt - Monsterwolf filmini Digiturk Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Canavarkurt - Monsterwolf

Canavarkurt - Monsterwolf izle

İlk Gösterim tarihi: Canavarkurt - Monsterwolffilmini 03.05.2013 02:35 - 04:01  Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Canavarkurt - Monsterwolf Konusu

2010 - ABD Fantastik , Korku ,türündeki Canavarkurt - Monsterwolf  filmin yönetmenliğini Todor Chapkanov yapmaktadır. Oyuncular Monica Acosta, Griff Furst, Chris J. Fanguy, Nicole Barré, Grant James oluşmaktadır.

Birkaç işçi çalıştıkları yerde bir kalıntı bulurlar ve bu kalıntının olduğu yeri patlatırlar. Ortaya ne olduğu belirsiz bir yaratık çıkar ve cinayetler başlar. Bu yaratığın nasıl meydana geldiği ve içindeki intikam duygusunun sebebi anlatılır.

Kate Garry Hudson olan oyuncu 19.04.1979'da Los Angeles, Kaliforniya, ABD'de doğdu. Boyu 1.68 m. Takma adı Katie. Eğitimi; Santa Monica performing arts school, Crossroads (1997). Lisede, okul futbol takımında oynadı. 'Premiere 2003 Power 100' listesinde 99'uncu sıradaydı. 2003 yılında bu listeye giren en genç kişiydi (24 yaşındaydı). Goldie Hawn, Kurt Russell ve kardeşi ile birlikte 2003 yılında Cosmic Entertainment yapım şirketinde yapımcılığa soyundu. Aldığı ödüllerden bazıları:2000: Broadcast Film Critics Association - Dikkat çeken Performans, Almost Famous2000: Florida Film Critics Circle - En iyi yeni oyuncu, Almost Famous,2000: Golden Satellite - En iyi yardımcı oyuncu, Almost Famous,2000: Las Vegas Film Critics - En iyi yardımcı aktris, Almost Famous,2000: Online Film Critics Society - Best Supporting Actress, Almost Famous,2001: Golden Globe - En iyi yardımcı aktris, Almost Famous.

Whoopi Goldberg (d. 13 Kasım, 1955), gerçek ismiyle Caryn Elaine Johnson ABDli komedyendir. Bir çok kez Akademi Ödüllerini sunmuşdur. Kendisi Hayalet filmiyle Akademi Ödülüne layik görülmüşdür.

Gael García Bernal Meksikalı oyuncu ve yönetmen. Daha çok Paramparça Aşklar Köpekler, Che'yi canlandırdığı Motosiklet Günlüğü ve en iyi film dalında Oscar'a aday olan Babil filmleriyle tanınır.

IMDB Puanı: 3.6/10 ( 456kişi oy verdi.)

Resimler

Canavarkurt - Monsterwolf izle

 

Canavarkurt - Monsterwolf izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, monsterwolf konusu, canavarkurt izle, monsterwolf konusu, monsterwolf izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.