TIKLA ARA

Casablanca Operasyonu - Opération Casablanca

Yanlışlıkla azılı bir terörist sanılan Saadi'nin bir anda kâbusa dönen yaşamını anlatıyor.


Casablanca Operasyonu - Opération Casablanca  filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Casablanca Operasyonu - Opération Casablanca

Casablanca Operasyonu - Opération Casablanca

İlk Gösterim tarihi:Casablanca Operasyonu - Opération Casablanca 29.05.2013 19:47 - 21:10 Digiturk Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Casablanca Operasyonu - Opération Casablanca

2011 - ABD Aksiyon , Komedi türündeki Casablanca Operasyonu - Opération Casablanca filmin yönetmenliğini Laurent Nègre yapıyor.Film oyuncuları Elodie Yung, Tarek Bakhar oluşmaktadır.

Yanlışlıkla azılı bir terörist sanılan Saadi'nin bir anda kâbusa dönen yaşamını anlatıyor. Tehlikeli bir İslamî terör örgütünün üyesiyle karıştırılan Arap bir göçmen olan Saadi'nin yaşadığı bir günlük macera nefes kesecek türden Cenevre'de bulaşıkçılık yapan kaçak Arap göçmen Saadi, o gün işten kovulduğunda başına gelebilecek en talihsiz olayı yaşadığını sanıyordu. Ta ki, Birleşmiş Milletler Sekreteri'ni kaçırmaya çalışan azılı bir İslamî teröristle karıştırılıncaya kadar Saadi bir anda peşinde hem teröristlerin hem de polislerin olduğu bir kovalamacanın içinde buluyor kendini. Bakalım bu hayatta kalma savaşından sağ çıkabilecek mi..

Elodie Yung (22 Şubat 1981 doğumlu) bir Fransız actress.Yung 22 Şubat 1981 tarihinde, Paris'te doğdu. Babası Kamboçya ve annesi Fransız. O Müzik ve Drama Sanatları The London Akademisi'nden mezun oldu ve aynı zamanda on yıldır Karate uygulanan olan La Sorbonne.She Hukuk alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. İlk rolleri TV vardı. Ultimatum: Les fils du vent kadın kurşun Tsu olarak onu 2004 ilk filmi ardından o Bölge 13 çete efendisi Tao oynadı.Yung başarılı polis serisi, Les Bleus için TV'ye döndü, Clémentine Célarié ile pas dans la polis mevsim 1-3, ve Mhamed Arezski prömiyeri. Yung 2011 yılı filmde Miriam Wu, Lisbeth Salander bir romantik ilgi olarak Ejderha Dövmeli Kız çıktı. 2013 yılında, o GI, Joe kadro, ninja üyesi uğursuzluk olarak gümüş ekranda çıktı.

MDB Puanı: 5.1/10 ( 57 kişi oy verdi.)

Resimler

Casablanca Operasyonu - Opération Casablanca izle

 

Casablanca Operasyonu - Opération Casablanca izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, operation casablanca konusu, digiturk filmleri, casablanca operasyonu, operation casablanca izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.