TIKLA ARA

Çaylaklar - The Goonies

ABD'nin batı sahilinde olan Oregon'da bir kasabada yaşayan bir grup çocuk, evleri golf sahası yapılmak için yıkılmak üzere iken..


Çaylaklar - The Goonies filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Çaylaklar - The Goonies

Çaylaklar - The Goonies izle

İlk Gösterim tarihi:Çaylaklar - The Goonies  17.8.2013 20:45 - 22:35 Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Çaylaklar - The Goonies

1985 - ABD Tür : Aile , Komedi , Macera türündeki Çaylaklar - The Goonies filmin yönetmenliğini Chris Columbus yapmaktadır.Film oyuncuları Sean Astin , Joe Pantoliano , Josh Brolin , Corey Feldman , Robert Davi oluşmaktadır.

ABD'nin batı sahilinde olan Oregon'da bir kasabada yaşayan bir grup çocuk, evleri golf sahası yapılmak için yıkılmak üzere iken, tavan arasında buldukları tarihi bir harita ile efsanevi korsan 'Tek Göz Willie' 'nin definesini aramaya çıkarlar. Yerin altında, deniz mağaralarında devam eden yolculukları sırasında sayısız korsan tuzaklarının yanısıra, polisin aradığı 'aile çetesi' 'Fratelli''lerle de mücadele etmek zorunda kalan çocukların umudu bulacakları korsan hazinesinin yardımı ile evlerini ve mahallelerini golf sahası olmaktan kurtarmaktır. Bir korsana ait hazinenin haritasını bulan bir grup çocuğun yaşadığı muhteşem serüven. Mikey ve Brandon Walsh kardeşlerin ailesi taşınmak üzeredir çünkü mahallelerine bir golf sahası yapılacaktır. Tabi, eğer bu inşaatı durduracak para toplamazsa... Mikey, tesadüf eseri tek gözlü Willy'nin hazinesinin saklı olduğu bir haritayı bulunca, arkadaşlarıyla beraber hazineyi bulup evlerini kurtarmak için eğlenceli ve tehlikeli bir maceraya atılırlar.

Robert John Davi, Amerikalı aktör ve Jazz şarkıcısı. Birçok Vietnam ve Özel Ajan rollerinde yer almıştır. Özellikle Die Hard filmindeki yan rolüyle bilinmektedir.

Sean Astin 25 şubat 1971 doğumlu amerikalı aktör. Özellikle Yüziklerin Efendisi üçlemesindeki Samwise Gamgee rolüyle bilinmektedir.

Josh Brolin Aktör James Brolin'in oğludur.1988-1992 yılları arasında Alice Adair ile evli kalmıştır. 2004'den bu yana oyuncu Diane Lane ile evlidir.

IMDB Puanı: 7.7/10 ( 116,071 kişi oy verdi.)

Resimler

Çaylaklar - The Goonies izle

 

Çaylaklar - The Goonies izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, the goonies izle, digiturk 2014 filmleri, çaylaklar konusu, çaylaklar izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.