TIKLA ARA

Cehennemde 3 Mevsim - 3 Seasons in Hell (3 sezony v pekle)

1947 Czechoslovakia'da yaşıyor olan 19 yaşında uymamacı bir şair komünist büyük ve güçlü hayvana kör, o inceliyor, ve onun yerine cinsel bakımdan serbest kızlarla bohem bir yaşam yaşar.


Cehennemde 3 Mevsim - 3 Seasons in Hell (3 sezony v pekle) filmini Digiturk Moviemax Festival kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Cehennemde 3 Mevsim - 3 Seasons in Hell (3 sezony v pekle)

Cehennemde 3 Mevsim - 3 Seasons in Hell (3 sezony v pekle) izle

İlk Gösterim tarihi:Cehennemde 3 Mevsim - 3 Seasons in Hell (3 sezony v pekle) Digiturk 19.06.2013 19:29 - 21:17 Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Cehennemde 3 Mevsim - 3 Seasons in Hell (3 sezony v pekle)

2009 - Almanya , ÇekCumhuriyeti , Slovakya  Dram , Romantik türündeki Cehennemde 3 Mevsim - 3 Seasons in Hell (3 sezony v pekle) filmin yönetmenliğini Tomás Masín yapmaktadır.Film Oyuncuları Karolina Gruszka , Krystof Hádek , Martin Huba , Jan Kraus , Tatiana Pauhofová oluşmaktadır.

  1947 Czechoslovakia'da yaşıyor olan 19 yaşında uymamacı bir şair komünist büyük ve güçlü hayvana kör, o inceliyor, ve onun yerine cinsel bakımdan serbest kızlarla bohem bir yaşam yaşar. O orada, güfteyi yazar, yeraltında olan kaya bandının birçoğu, 'Universa'nın plastik insanları' ile vurduğu için, ağırca açık sözlü Zappa ve kadife tarafından yeraltında etkilenen bir gruptur.

Rosario Dawson, Amerikalı aktris ve şarkıcı. En çok Sin City, He Got Game, Rent ve özellikle başrolünü oynadığı Quentin Tarantino'nun Death Proof filmlerindeki roleriyle tanınmıştır.Bu filmde Dublor Mike (Kurt Russell) adlı bir psikopat katil kendi özel arabasını monte ettiği mekanizmadan dolayı 'Ölüm Geçirmez' olarak adlandırır. Arabayla ne kadar kaza yaparsa yapsın oturduğu yerden ona hiç bir zarar gelmemektedir. Bu şekilde yollara çıkan Mike gruplar halinde özgürce dolaşan kadınları öldürmektedir. Filmde 2 grup kadınla tanışırız. Bu iki gruptaki kadınların özellikleri devamlı içki içen, uyuşturucu kullanan özgürce yollarda dolaşan ve kendi hallerinde takılıp yaşayan gençler olmalarıdır. Bu iki grubun hikâyesi filmi ikiye böler. Bir bardan diğer bara giden ilk grubu oldukça acı bir son bekler. İkinci grup ise yine yollarda çene çalan kızlardan oluşmaktadır. Ama bu kızlar Mike' ın amaçlarını gerçekleştirmesi için daha çetin ceviz kızlardır.

James McAvoy
2006 yılında The Last King of Scotland filmiyle BAFTA En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülüne aday gösterilmiş, aynı sene BAFTA Yükselen Yıldız Ödülü'nü kazanmıştır. Ertesi sene Kefaret filmiyle en iyi aktör dalında Altın Küre'ye aday olmayı başarmıştır.

IMDB Puanı: 6/5 ( 240 kişi oy verdi.)

Resimler

Yokluğunda Çıldırdım - Maddened By His Absence izle

 

Yokluğunda Çıldırdım - Maddened By His Absence izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival, 3 seasons in hell izle, digiturk filmleri, 3 sezony v pekle izle, cehennemde 3 mevsim izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.