TIKLA ARA

Celal İle Ceren

Togan ve Şahan Gökbakar kardeşler, Recep İvedik serisinden sonra yeni bir komedi ile karşımızda olacaklar. Başrollerde Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola paylaşıyor.


Celal İle Ceren filmini Digiturk Salon1 kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Celal İle Ceren

Celal İle Ceren izle

İlk Gösterim tarihi:Celal İle Cerena 1.8.2013 12:00 - 13:49 Digiturk Salon 1  kanalında izleyebilirsiniz.

Celal İle Ceren

2013 - Türkiye Tür : Komedi , Romantik türündeki Celal İle Ceren filmin yönetmenliğini Togan Gökbakar yapmaktadır.Film oyuncuları Şahan Gökbakar , Ezgi Mola , Gökçen Gökçebağ , Dilşah Demir oluşmaktadır.

Togan ve Şahan Gökbakar kardeşler, Recep İvedik serisinden sonra yeni bir komedi ile karşımızda olacaklar. Başrollerde Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'yı izleyeceğimiz film, ilişkiler hakkında eğlenceli noktalara değiniyor olacak.Şahan Gökbakar'ın hem senaryosunu yazdığı hem de başrolde yer aldığı komedi filmi, kadın-erkek ilişkilerini mizahi bir üslupla ele alıyor. Babasının dükkanında esnaflık yapan Celal ile bir yapı markette çalışan Ceren altı yıllık flörtün ardından evlenmeye karar verirler. Ancak çeşitli yanlış anlaşılmalar ve aksilikler, evlilik planlarına gölge düşürür.

Şahan Gökbakar 22 Ekim 1980 yılında İzmir'de doğan Şahan Gökbakar, okul hayatına Ankara'da başladı ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji'nde tamamladı. ODTÜ Koleji'nden 1997-1998 eğitim döneminde Sosyal Bilimler Bölümü'nü bitirdi. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'ne 350 kişi arasında ilk dörde girerek başladı ve bu bölümden 2002 yılında başarıyla mezun oldu.

Ezgi Mola
(d. 1983), tiyatro, sinema ve televizyon oyuncusu.
2000 yılında Akademi İstanbul'da eğitimine başladı. Henüz 18'ini bitirmeden Kartal Tibet'in yönettiği Karate Can dizisinde ilk televizyon deneyimini kazandı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ni kazandı ve 4 yıl eğitim aldı. Bu arada Aydoğan Temel'den de 2 yıl tiyatro eğitimi aldı. Yine Aydoğan Temel'in liderliğindeki bir tiyatro topluluğuyla Çürük Elma oyununda ilk sahne deneyimini yaşadı. 2005 Kasımında BKM Atölye'ye katıldı. 2005 sonbaharında safça bir kuaförü canlandırdığı Hırsız Polis dizisinin gördüğü büyük ilgi sonucu kitlelerce tanınmaya başladı. 2006 yılında çevrilen Hayatımın Kadınısın filmindeki rolüyle başarı kazandı. Bu filmde kişisel hedef olarak gördüğü Türkân Şoray ile karşılıklı oynama fırsatı yakaladığı gibi, kendini gösterebileceği bir rolü canlandırma şansı da buldu. Bu rolüyle 2007 yılında En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Sadri Alışık Ödülü sahibi oldu. 2008 yılında Uğur Yücel'in yönetmenliğinde Türkiye'de bir ilk olan Kolay Gelsin adlı doğaçlama sit-com denemesinde rol aldı, ama proje uzun ömürlü olmadı.

IMDB Puanı: 2.8/10 ( 240 kişi oy verdi.)

Resimler

Celal İle Ceren izle

 

Celal İle Ceren izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1, celal ile ceren konusu, teb digiturk kampanyası, celal ile ceren oyuncuları, celal ile ceren izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.