TIKLA ARA

Çelik Yumruklar Filmini Digiturk'te İzle

Çelik Yumruklar filmini Digitürk'te izleyebilirsiniz.


Yakın gelecekte geçen Çelik Yumruklar filmini Digiturk MoviemaxPremier kanalından HD görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Çelik Yumruklar(Real Steel)

Çelik Yumruklar İzle

İlk Gösterim tarihi: Çelik Yumruklar filmini 26 Haziran 2012 saat 21:00'da Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Çelik Yumruklar Film Bilgileri, Konusu

2011 ABD yapımı Bilimkurgu ve Aksiyon türündeki Çelik Yumruklar filmin yönetmenliğini Shawn Levy yapıyor. Filmin oyuncuları Anthony Mackie, Evangeline Lilly, Hope Davis, Hugh Jackman, Kevin Durand'dan oluşuyor. Yakın gelecekte geçen filmde insanlar yerine artık robotlar dövüşmektedir. Filmde Hulk Jackman, daha gelişmiş robotların ringe çıkmasıyla unvan kazanma şansını kaybeden bir Charlie isimli bir dövüşçüyü oynuyor. Charlie eski ve hurda robotlarla yeraltında dövüşler düzenlemektedir. Charlie dibe vurunca, kendisinden ayrı yaşayan oğlu Max'le şampiyonada yarışacak bir yarışmacı yapıp eğitmek için birlik olur. Filmde eski bir boksörün oğlunu yetiştirerek mükemmel bir boksör yapmaya çalışması anlatılıyor. Filmin baş rolünde oynayan Charlie karakterini canlandıran ise X-Men filminde Logan olarak oynayan kişidir. 

Çelik Yumruklar Filmi Resimleri

Çelik Yumruklar İzle

 

Çelik Yumruklar İzle

 


Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Digiturk izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: çelik yumruklar izle, real steel izle, digitürk izle, digi türk, sinema izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.