TIKLA ARA

Cezalandırıcı - The Punisher

Özel ajan Frank Castle iyi bir aile yaşantısı olan ve hayatta istediği herşeye ulaşmış, mutlu bir adamdır. Castle, Delta Force ve FBI'daki görevleri sırasında çok sayıda ölü görmüştür.


Cezalandırıcı - The Punisher filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Cezalandırıcı - The Punisher

Cezalandırıcı - The Punisher izle

İlk Gösterim tarihi:Cezalandırıcı - The Punisher 2.10.2013 17:10 - 19:05 Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Cezalandırıcı - The Punisher

2004 - Almanya , ABD Tür : Aksiyon , Dram , Suç , Cezalandırıcı - The Punisher filmin yönetmenliğini Jonathan Hensleigh yapmaktadır.Film oyuncuları John Travolta , Ben Foster , Thomas Jane , Rebecca Romijn , Laura Harring oluşmaktadır. 

Özel ajan Frank Castle iyi bir aile yaşantısı olan ve hayatta istediği herşeye ulaşmış, mutlu bir adamdır. Castle, Delta Force ve FBI'daki görevleri sırasında çok sayıda ölü görmüştür. Bu zor işten için kendisini ailesiyle sakin bir yaşama adamak ister. Kendisine son bir görev verilir. Ancak, işler yolunda gitmez ve genç bir adam Bobby Saint, öldürülür. Daha sonra ailesi Castle'ın ailesi öldürülür. Öldü sanılan Frank şans eseri hayatta kalır. Sevdiklerini elinden alanlardan intikam almaya and içer. Artık o hem yargıç, hem jüri, hem de cellâttır.

John Joseph Travolta (d. 18 Şubat 1954, New Jersey), ABD'li oyuncu ve şarkıcı. Saturday Night Fever ve Grease filmlerindeki performansı ile öne çıkmaya başladı. İlginç fiziği; özellikle yüz yapısı onun en önemli özelliklerindendir. Oğlu Jett Travolta 2009 yılının başlarında hastalığı "Kawasaki Sendromu"na yenik düştü. Altı çocuğun en gencidir.New Jersey eyaletinde büyümüştür. Babası Salvatore yarı profesyonel futbolcudur.Annesi Helen ise bir aktrist idi.

Thomas Jane
(Doğum : 22 Şubat 1969) Amerikalı aktör. 1999 yapımı Deep Blue Sea, 2004 yılı yapımı The Punisher ve 2007 yılında Stephen King'in romanından uyarlanan The Mist filmlerindeki rolleri ile tanınır.

Laura Harring 3 Mart 1964, Los Mochis, Sinaloa, Mexico doğumlu,eski Amerika Güzeli de olan aktiris.Filmleri:Kolera Günlerinde Aşk-2007 Kral-2005 İnfazcı-2004 Şair-2003 JohnQ-2002 Ölüm Treni-2002 Rabbits-2002 Mulholland Çıkmazı-2001 Willard'ın Fareleri-2000 What's Eating Gilbert Grape-1993.

IMDB Puanı: 5.6/10 ( 12572kişi oy verdi.)

Resimler

Cezalandırıcı - The Punisher izle

 

Cezalandırıcı - The Punisher izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, the punisher izle, digiturk 2014 filmleri, the punisher konusu, cezalandırıcı izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.