TIKLA ARA

Çilek Kız - Strawberry Shortcake

Çilek Kız'ın bugüne kadar seyrettiklerinizden bambaşka maceralarına hazır mısınız? Çilek Kız: Minik Şehir Maceralarında artık meyveli kızlar biraz büyüdü ama hâlâ rengarenk şehirlerinde mutluluk içinde yaşıyorlar.


Çilek Kız - Strawberry Shortcake Çizgi filmini Digiturk JOJO kanalından izleyebilirsiniz.

Çilek Kız - Strawberry Shortcake

Çilek Kız - Strawberry Shortcake

Çilek Kız - Strawberry Shortcake , Anime Çizgi filmini Hafta içi  her gün Digiturk JOJO kanalından izleyebilirsiniz.

Çilek Kız - Strawberry Shortcake,

Çilek Kız'ın bugüne kadar seyrettiklerinizden bambaşka maceralarına hazır mısınız? Çilek Kız: Minik Şehir Maceralarında artık meyveli kızlar biraz büyüdü ama hâlâ rengarenk şehirlerinde mutluluk içinde yaşıyorlar. Küçük bir kafeye sahip olan ve misafirlerine lezzetli tatlılar ikram eden Çilek Kız'a serüvenlerinde her zaman olduğu gibi birbirinden sevimli arkadaşları eşlik ediyor. Güzellik uzmanı Limon Kız, moda meraklısı Ahududu Turta, kitap kurdu Böğürtlen Kız, güleryüzlü Portakal Çiçeği ve dans tutkunu Erikli Puding'le birlikte çok eğleniyorlar. Onların bu pırıltılı dünyalarında zamanın nasıl da akıp gittiğini anlamayacaksınız bile....Ufak ahşap evini küçük kız kardeşi, sevimli kedisi ve devamlı kuyruk sallayan benekli köpeğiyle birlikte paylaşan 'Çilek Kız', günlerinin çoğunu Çilek Diyarı'ndaki çilek bağlarıyla ilgilenerek geçirir... Etrafına neşe saçan, bütün arkadaşlarının da hayatını güzelleştiren 'Çilek Kız'ın maceraları hergün atv'de küçüklere çizgi dizi keyfini yaşatıyor.

Cindy Mayer Patton ve Janet Jones klasik Çilek hattın diğer daha sonra karakterler tasarlanmıştır. Lynn Edwards hattın editörü ve kişilik profilleri ve hikaye hattı ve felsefe geliştirdi. İlk bebek Muriel Fahrion tarafından tasarlanan ve Susan Trentel, Fahrion kız kardeşi tarafından oluşturulan bir bez bebek oldu.
Karakter her Çilek çizgi maç giyim kendi meyve ya da tatlı temalı adı vardı ve her bir tatlı ya da meyve-adlı hayvan vardı. Çilek bebek gibi, tüm diğer karakterlerin bebek kendi tatlı tema maç için kokulu saçları vardı. Karakterler yaşamış ve Çilek olarak bilinen büyülü bir dünyada oynadı.
1980'lerde, Çilek Amerika Birleşik Devletleri boyunca genç kızlar için büyük bir heves oldu. O zaman, bu etiket albüm, giyim, Parker Bros tarafından bir video oyunu başlıklı Çilek Müzik Atari 2600 , ve çok sayıda diğer ürünler için-Ups Maç. Gibi birçok ilgili ürünler, vardı Çeşitli TV özel karakterler, bir 1980 ile moda azaldı vardı 1985, tarihleri arasında her yıl sahip yapılmıştır. Kenner bundan sonra yeni bir bebek ya da oyuncak üretti.
1991 yılında, THQ Çilek bebek güncelleştirilmiş bir çizgi üreterek franchise canlandırılması çalıştı. Onu klasik arkadaş çilek ve beş her yeni giysi, saç ve göz bir makyaj var. Ancak, satır sadece bir yıl süren, en iyi mütevazı bir başarı tadını.

2002 yılında, franchise farklı bir tasarımcı tarafından yenilenen bir görünüme sahip, bu kez yeniden canlandırıldı. Birçok güçlü lisans anlaşmaları yapılmıştır. Yeni DVD ve MYO'lar (ve özellikle bazı pazarlarda, Asya, Video CD içinde olanlarda) ile bir televizyon dizisi serbest bırakıldı. Bölüm için müzikleri de çeşitli aralıklarla CD serbest bırakıldı. DiC Eğlence TV dizisi üretmek için haklarını verildi. Şirket videolar, DVD'ler ve 20th Century Fox Home Video Çilek serisinin Video CD üretimi alt lisanslı. 20th Century Fox daha sonra çeşitli diğer lisans sahiplerine, ABD dışında bu videolar üretimi lisanslı.
Bandai (KellyToy ile birlikte) Çilek bebek ve oyuncak imalatı hakları verildi. Neredeyse yirmi yıl ilk kez, yeni video oyunları Nintendo'nun Game Boy Advance ve Nintendo DS için The Game Factory tarafından üretilen, piyasaya sunuldu. PC için Eğitim CD-ROM da üretildi.
2006 yılında, Playmates Oyuncaklar Çilek figürler üretmek ve satmak haklarını aldı. Ürettikleri çizgi "Arkadaşlar Bir Dünya" ve bu yeni ürün giriş yaptı bebek "Frosty Puff" seçildi. Karıştırma ve yeniden dağıtılması iyi bir anlaşma yeniden başlattı Çilek karakter Evcil ilişkin gerçekleşti rağmen, yeni bebek çok az aslında kendi hayvanları ile merchandised edildi.
Bir uzun metrajlı filmi, Çilek: Sweet Dreams Film, 2006 yılında prömiyeri ve Şubat 2007 yılında DVD yayınlandı.
Oyun arkadaşları fanlar 'yeni ürün serisi karışık tepkiler ile bir araya geldi', ancak, hattın kamu alımı genellikle olumsuz oldu. Sonuç olarak, Playmates Oyuncaklar Amerikan selamlar franchise yeniden sonra, 2009 sonbaharında başlayan yeni Çilek Kız temalı oyuncaklar bırakmadan başladı Hasbro, için üretim haklarını kaybetti.

  Çilek Kız - Strawberry Shortcake izle

 

Çilek Kız - Strawberry Shortcake izle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: jojo, strawberry shortcake izle, digiturk çizgi film, çilek kız konusu, çilek kız izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.