TIKLA ARA

Çılgın, Aptal Aşk - Crazy, Stupid, Love

Cal eşi tarafından terk edildikten sonra hayaları kırılmış bir erkek olarak hayatına düzen vermek ister.


Çılgın, Aptal Aşk - Crazy, Stupid, Love filmini Digiturk Moviemax Premier HD  yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Çılgın, Aptal Aşk - Crazy, Stupid, Love


Wrath of the Titans - Tanrılar çıldırmış olmalı

Gösterim tarihi: Çılgın, Aptal Aşk - Crazy, Stupid, Love  , 06.02.2013 18:45 - 20:38 Digiturk Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Çılgın, Aptal Aşk - Crazy, Stupid, Love  , Konusu

2012 - ABD yapımı olan  Dram, Komedi, Romantik türündeki Çılgın, Aptal Aşk - Crazy, Stupid, Love filmin yönetmenliğini Glenn Ficarra, John Requa yapıyor. Filmin oyuncuları Ryan Gosling, Steve Carell, Julianne Moore, Kevin Bacon, Emma Stone, Marisa Tomei, Jonah Bobo, Liza Lapira, Joey King, Jenny Mollen, Reggie Lee, Beth Littleford, Katheryn Rodriguez, Crystal Reed, Mekia Cox, Analeigh Tipton, Cheyenne Monique, Joanne Brooks, Josh Groban, Katerina Mikailenko, Micaela Johnson'den oluşuyor.

Konusu:  Yönetmenliğini Glenn Ficarra, John Requa ortaklaşa yapış olduğu filmde  Cal eşi tarafından terk edildikten sonra hayaları kırılmış bir erkek olarak hayatına düzen vermek ister. Ne kadar da bunu bir başlangıç olar görse de ilk başlarda bunalıma girer bunu yeneceğini düşünmektedir. Cal Jacob adında biri ile tanışır Jacob ise tam bir fırlamadır. Cal, Jacob sayesinde hayatını düzene sokar onu örnek alır. Daha sonra kendine güvenmeye başlayaneşini çok seven Cal eşini yeniden kazanmak için elinden geleni yapmaya başlar.

Ryan Gosling (12 Kasım 1980), Akademi ödülüne aday gösterilmiş Kanadalı oyuncu. The Notebook, Half Nelson ve Fracture filmlerindeki rolleri ile bilinir.
2002 yılında The Believer filmi ile Independent Spirit Ödülleri'ne aday gösterilmiş, 2007 yılında ödülü Half Nelson filmi ile kazanmıştır. Half Nelson filmi ile Stockholm Film Festivali ve Las Palmas Film Festivali'nde En İyi Aktör ödülü kazanmıştır. Lars and the Real Girl filmiyle 2007 yılında Altın Küre'ye aday olmuştur.
2007'de Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi'ne katılması için akademiden davet aldı.

Steven John Carell (16 Ağustos 1962) Emmy adaylığı bulunan, Altın Küre ödülü sahibi ABD'li komedyen, oyuncu, yapımcı ve yazar. Little Miss Sunshine filmi ile En İyi Oyuncu Kadrosu dalında Screen Actors Guild Awards / Screen Actors Guild Ödülü kazanmıştır.
1995'den bu yana Nancy Walls ile evlidir ve iki çocukları vardır.

Emma Stone (6 Kasım 1988, Scottsdale, Arizona), ABD'li kadın oyuncu. En bilinen rolü, kendisine Altın Küre adaylığı getiren, Easy A filminde oynadığı Olive karakteridir. Ayrıca MTV Film ödüllerinin sahibidir.

 Çılgın, Aptal Aşk - Crazy, Stupid, Love

 

Çılgın, Aptal Aşk - Crazy, Stupid, Love  izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk film, crazy, stupid, love izle, çılgın, aptal aşk izle, sinema filmleri, moviemax premier hd,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.