TIKLA ARA

Çılgın Bir Haftasonu - Cedar Rapids

Hayatı boyunca Wisconsin'deki Brown Valley'de taşra hayatı yaşayan sigortacı Tim Lippe günün birinde modern dünya ile tanışır.


Çılgın Bir Haftasonu - Cedar Rapids filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Çılgın Bir Haftasonu - Cedar Rapids

Çılgın Bir Haftasonu - Cedar Rapids izle

İlk Gösterim tarihi:Çılgın Bir Haftasonu - Cedar Rapids 01.07.2013 19:53 - 21:14  Digiturk Moviemax Festival HD kanalında izleyebilirsiniz.

Çılgın Bir Haftasonu - Cedar Rapids

2011 - ABD Tür : Komedi türündeki Çılgın Bir Haftasonu - Cedar Rapids filmin yönetmenliğini Miguel Arteta yapmaktadır.Film oyuncuları Sigourney Weaver , Ed Helms , Anne Heche , John C. Reilly , Alia Shawkat oluşmaktadır.

Hayatı boyunca Wisconsin'deki Brown Valley'de taşra hayatı yaşayan sigortacı Tim Lippe günün birinde modern dünya ile tanışır. Bir taşra kasabasında sigorta poliçeleri satarak yaşamını sürdüren Tim Lippe 34 yaşında Iowa'daki Cedar Rapids'de şirketini temsilen bir kongreye katılacaktır.

Sigourney Weaver (gerçek adı; Susan Alexandra Weaver),(d. 8 Ekim 1949, Manhattan), ABD'li oyuncu, seslendirme sanatçısı.
Sinema ve televizyon dünyasının içinde bir ailede doğan Sigourney Weaver, 1972 yılında Stanford Üniversitesi İngiliz Edebiyatı ve 1974 yılında Yale Üniversitesi Drama bölümlerini bitirdi. Bir süre çeşitli sahne arkası işlerinde çalıştıktan sonra, ilk olarak 1977 yılında Woody Allen'in bir filminde altı saniye süren çok kısa bir rol aldı. 1979 yılına kadar oynadığı küçük rollerden sonra Alien (Yaratık) filmiyle bir anda ünlü olarak, art arda filmlerde oynamaya başladı. Filmleriyle birlikte birçok ödül de kazandı. Empire dergisinde 1995 yılı, "Film Tarihinin En Seksi 100 Yıldızı" listesinde 81. oldu. ABD'li tiyatro yönetmeni Jim Simpson'la evli olan sanatçı, bir kız çocuk sahibi ve çok iyi derecede Almanca, Fransızca konuşabilmektedir.

Anne Heche
Nancy ve Donald Heche çiftinin kızı olarak Ohayo'da dünyaya gelen Anne Heche, ailevi nedenlerden ötürü pek ruhsal sorunlar yaşadı. Baptist bir rahip ve aynı zamanda kilise korosunun şefi olan babası, bir eşcinseldi ve kaptığı HIV sonucu AİDS olarak 1983 yılında öldü. Aynı yıl Anne Heche'in oyuncu ağabeyi Nate Heche liseden mezuniyetine sadece birkaç ay kala geçirdiği araba kazasında yaşamını yitirdi. Anne Heche, kendi yaşamı hakkında yazdığı Call Me Crazy adlı kitabında özellikle babası hakkında bazı iddialarda bulunmuştur.

IMDB Puanı: 6/3 ( 26612 kişi oy verdi.)

Resimler

Çılgın Bir Haftasonu - Cedar Rapids izle

 

Çılgın Bir Haftasonu - Cedar Rapids izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, cedar rapids izle, digiturk filmleri, çılgın bir haftasonu konusu, çılgın bir haftasonu izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.