TIKLA ARA

Çılgın Dostlar 3 - Open Season 3

Boog ormandaki arkadaşları için bir av yolculuğu yapmak istiyor. Ancak olaylar öyle gelişiyor ki Boog tek başına bir yolculuğa çıkıyor ve sonunda bir sirke gidiyor.


Çılgın Dostlar 3 - Open Season 3  filmini Digiturk Moviemax Premier HD  yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Çılgın Dostlar 3 - Open Season 3

Not Defteri - The Notebook izle

Gösterim tarihi:Çılgın Dostlar 3 - Open Season 3, 15.02.2013 11:50 - 13:02 Digiturk Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Çılgın Dostlar 3 - Open Season 3 , Konusu

2010 - ABD yapımı olan Animasyon,Çizgi Filim türündeki Çılgın Dostlar 3 - Open Season 3  filmin yönetmenliğini  Cody Cameron yapıyor. Filmin oyuncuları Dana Snyder ve birbirinden tatlı sevimli kahramanlardan oluşuyor.

Konusu: Sony Pictures Animations yapımı olan filmde yönetmeliğini Cody Cameron. Open Season 2'deki başarısından sonra Boog ormandaki arkadaşları için bir av yolculuğu yapmak istiyor. Ancak olaylar öyle gelişiyor ki Boog tek başına bir yolculuğa çıkıyor ve sonunda bir sirke gidiyor. Burada sirkten kurtulmak için can atan Alistair adlı bir bozayı ile arkadaş oluyor onun bu haline çok üzülüyor. Alistair, Boog'u yer değiştirmeleri için ikna ediyor. Böylece Alistair hayalini kurduğu vahşi hayata dönebilecek, Boog ise sirkte yer alabilecek. Akabinde Boog bir dans grubundaki çekici birine aşık oluyor. Hırslı sirk müdürü ise Boog'u rezil ederek ondan çıkar sağlamaya çalışınca işler değişiyor. Boog'un neden kaybolduğunu öğrenen arkadaşları da onu ve hayatının aşkını kurtarmak için bir plan yapıyorlar.

Dublaj oyuncuları (orijinal sesler)

Ciara Bravo
Rol: Gesalita

Karley Scott Collins
Rol: Giselle

Matthew J. Munn
Rol: Boog

Steve Schirripa
Rol: Roberto

Melissa Sturm
Rol: Ursa

Matthew W. Taylor
Rol: Elliot

Jeff Bennett
Rol: Earl

Crispin Glover
Rol: Fifi

 Çılgın Dostlar 3 - Open Season 3


Çılgın Dostlar 3 - Open Season 3 izle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk çocuk, çılgın dostlar izle, çılgın dostlar konusu, animasyon filmleri, çılgın dostlar karakterler,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.