TIKLA ARA

Çılgın Şehir - Mad City

Araştırmacı TV muhabiri Max Brackett'ın işleri istediği gibi gitmemekte, Madeline, California ile ilgili rutin raporlarla uğraşmakta.


Çılgın Şehir - Mad City filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Çılgın Şehir - Mad City

Anlat Bakalım - Analyze This izle

İlk Gösterim tarihi:Anlat Bakalım - Analyze This  Digiturk 04.08.2013 15:25 - 17:15 Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Anlat Bakalım - Analyze This

1997 - ABD Dram , Gerilim  türündeki Anlat Bakalım - Analyze This filmin yönetmenliğini Costa-Gavras yapmaktadır.Film oyuncuları John Travolta , Dustin Hoffman , Mia Kirshner , Ted Levine , Blythe Danner oluşmaktadır.

Araştırmacı TV muhabiri Max Brackett'ın (Dustin Hoffman) işleri istediği gibi gitmemekte, Madeline, California ile ilgili rutin raporlarla uğraşmakta. Max ve istekli satajeri Laurie, yerel Doğal Sanatlar Müzesi ile ilgili bir haber üzerinde çalışırlarken daha büyük bir hikaye patlak veriyor. Müzenin yöneticisi Bayan Banks, müzenin eski güvenlik görevlisi Sam Baily (John Travolta) ile Sam'in bütçe kısıtlamaları dolayısıyla işten çıkarılması hakkında konuşmayı reddediyor. Önemli bir haberle karşı karşıya olduğunu anlayan Max, patronuna haber vererek olayın peşine düşüyor. Sam, müzeyi ziyaret eden bir grup küçük çocuğu rehin alıyor. Sam'in dış dünyayla bağlantısı sadece Max, ve tabi o da durumu kendi amacına göre yönlendiriyor, Sam'e kameraya ne söylemesi gerektiğini anlatıyor. Birkaç saat içinde olay tüm ülkeye yayılıyor ve müzenin etrafında seyyar satıcılar bile toplanıyor. Artık herkesin gözü kulağı bu olayda.

John Joseph Travolta (d. 18 Şubat 1954, New Jersey), ABD'li oyuncu ve şarkıcı. Saturday Night Fever ve Grease filmlerindeki performansı ile öne çıkmaya başladı. İlginç fiziği; özellikle yüz yapısı onun en önemli özelliklerindendir. Oğlu Jett Travolta 2009 yılının başlarında hastalığı "Kawasaki Sendromu"na yenik düştü. Altı çocuğun en gencidir.New Jersey eyaletinde büyümüştür. Babası Salvatore yarı profesyonel futbolcudur.Annesi Helen ise bir aktrist idi.

Mia Kirshner (25 Ocak 1975 doğumlu) film ve televizyon dizisinde çalışan bir Kanadalı oyuncu ve sosyal aktivist. O rolüyle bilinen Jenny Schecter kablo TV dizisi The L Word (2004-2009), ve terörist olarak onun yinelenen konuk oyuncu için Mandy TV dizisi 24 (2001-2005).Kirshner doğdu Toronto , Ontario, Etti, bir öğretmenin kızı, ve Sheldon Kirshner, için yazdığı bir gazeteci Kanadalı Yahudi Haberler .  Kirshner bir torunu Holokost kurtulan;  babası oldu Bir doğumlu yerinden edilmiş kişilerin kampında 1946 yılında Almanya'da ve Kirshner annesi, bir Bulgar bir araya geldi Yahudi mülteci İsrail'de,.Kirshner baba tarafından dedesi Yahudi vardı Polonya . Kirshner bir vardı orta sınıf yetiştirilmesinde ve katıldığı Forest Hill Lisesi ancak daha sonra mezun Jarvis Lisesi . Kirshner okudu Rus edebiyatı da ve 20. yüzyıl film endüstrisi McGill Üniversitesi Montreal. Küçük kız kardeşi, Lauren Kirshner, bir yazar, dahil oldu ben Live Here proje

Blythe Danner Katherine (3 Şubat 1943 doğumlu) Amerikalı aktris. O aktris annesi Gwyneth Paltrow ve yönetmen Jake Paltrow .Danner doğdu Philadelphia , Pennsylvania , Katharine kızıdır (kızlık soyadı Kile) ve Harry Earl Danner, bir banka yöneticisi. O bir erkek kardeşi var, opera şarkıcısı / aktör Harry Danner, bir kardeş, sanatçı-açık- yönetmen Dorothy (Benekli) Danner ve bir üvey kardeşi, keman yapımcısı William Moennig. Danner kısmının olan Pennsylvania Hollandalı soy ve ona büyük-büyükanne biri doğdu Barbados (a Beyaz Barbadoslu )

IMDB Puanı: 6/1 ( 13050 kişi oy verdi.)

Resimler

Anlat Bakalım - Analyze This izle

 

Anlat Bakalım - Analyze This izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, mad city izle, digiturk 2014 filmleri, mad city konusu, çılgın şehir izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.