TIKLA ARA

Çin deki Amerikalı - An American In China

Stanford Üniversitesi'nden yeni mezun olan David, bundan sonra ne yapacağına dair kararsızdır.


Çin'deki Amerikalı - An American In China filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Çin'deki Amerikalı - An American In China

Çin'deki Amerikalı - An American In China  Gretl izle

İlk Gösterim tarihi: Çin'deki Amerikalı - An American In China filmini 23.03.2013 03:40 - 05:06 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

 

Çin'deki Amerikalı - An American In China , Konusu

2008 - ABD , Çin yapımı Dram , Komedi , Romantik türündeki Çin'deki Amerikalı - An American In China filmin yönetmenliğini Taylor Cole, Alice Greczyn, Michael Gross, James Snyder, Priscilla Barnes'ten oluşmaktadır.

Stanford Üniversitesi'nden yeni mezun olan David, bundan sonra ne yapacağına dair kararsızdır. Bu kararsızlığı onu Çin'e sürükler. Mezun olduğu yaz Çin'e giden David Braddock, yaşamına yön vermek konusunda sıkıntı çekmektedir. Burada tanıştığu Mei, ona yol gösterecek, yaşamını rayına oturtacaktır.

Taylor Quinn Cole, 29 Nisan 1984 de Arlington-Texasta doğmuştur.Uzun yıllar voleybol oynamış üniversitede modelliğe başlamıştır.Modelliğe başladığında New York'a taşınmış ve bunun ardından Supernatural,CSI: Crime Scene Investigation,NUMB3RS,April Fool's Day,12 Rounds ve Heroes gibi dizi ve filmlerde oynamıştır.

Alice Greczyn (d. 6 Şubat 1986) 2006 NBC televizyon dizisi düşeş oynadı Amerikalı aktris, genç Frankie Townsend oynuyor. Ayrıca ABC aile göstermek Lincoln Heights üzerinde Sage rol oynamıştır. 2008 yılında Ayrıcalıklı üzerinde Mandy oynadı.Ayrıca filmlerin Exit Speed, Sleepover, Dukes Hazzard, Shrooms, Fat Albert ve Sex Drive de televizyon dizisi Phil Geleceği ve beşiz olarak yayımlanmıştır.Greczyn Walnut Creek, California ve hayatında Hollywood, Kaliforniya'da doğdu. Onun tutkular yemek yer ve diğer kültürleri keşfetmek. O Avrupa ve Asya kökenli biridir.

IMDB Puanı:4.6/10 (108kişi oy verdi.)

Resimler

Çin'deki Amerikalı - An American In China izle

 

Çin'deki Amerikalı - An American In China izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk izle, çindeki amerikalı oyunculari, çindeki amerikalı filmi izle, çindeki amerikalı film konusu, çindeki amerikalı filmi yönetmeni,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.