TIKLA ARA

Cirque du Soleil: Worlds Away (3D)

İki genç insan, Cirque du Soleil'in rüya gibi dünyasında bir yolculuğa çıkararak birbirlerini bulmak ve keşfetmek isterler.


Cirque du Soleil: Worlds Away (3D) filmini Digiturk Salon1 kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Cirque du Soleil: Worlds Away (3D)

Cirque du Soleil: Worlds Away (3D) izle

İlk Gösterim tarihi:Cirque du Soleil: Worlds Away (3D) Digiturk Salon 1 kanalında izleyebilirsiniz.

Cirque du Soleil: Worlds Away (3D)

2012 - ABD 3 Boyutlu , Fantastik türündeki Cirque du Soleil: Worlds Away (3D) filmin yönetmenliğini Andrew Adamson yapmaktadır.Film oyuncuları Erica Linz , Igor Zaripov , Lutz Halbhubner , John Clarke , Dallas Barnett oluşmaktadır.

İki genç insan, Cirque du Soleil'in rüya gibi dünyasında bir yolculuğa çıkararak birbirlerini bulmak ve keşfetmek isterler. Şrek, Narnia Günlükleri, Aslan Kral gibi filmlerin de yönetmeni olan Andrew Adamson tarafından yazılıp yönetilen filmin prodüksiyonunda, Akademi ödüllü James Cameron da var. Üç boyutlu olarak perdeye gelen film Cirque du Soleil'den artistik ve akrobatik perfomanslar sergiliyor izleyici karşısında. Eşsiz görüntülerle bezeli bu şölene hazırlıklı olmalı. Son derece keyif vaat ediyor.

James McAvoy 2006 yılında The Last King of Scotland filmiyle BAFTA En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülüne aday gösterilmiş, aynı sene BAFTA Yükselen Yıldız Ödülü'nü kazanmıştır. Ertesi sene Kefaret filmiyle en iyi aktör dalında Altın Küre'ye aday olmayı başarmıştır.2006 yılında aktris Anne-Marie Duff ile evlenmiştir.

Michelle Marie Pfeiffer
, ABD'li oyuncu. Film kariyerinin başlangıcını 1980 yılında rol aldığı The Hollywood Knights 'la yaptı. Ama ilk defa Scarface (1983) filmindeki performansıyla önemli dikkatleri üzerine çekti. Pfeiffer Dangerous Liaisons filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Akademi Ödülü'ne ve The Fabulous Baker Boys (1989) ve Love Field (1992) filmleriyle En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü'ne aday gösterildi. Ticari açıdan büyük başarı yakalayan filmleri ise Batman Returns (1992), What Lies Beneath (2000), ve Hairspray (2007) 'dir. Oynadığı diğer filmler arasında Ladyhawke (1985), The Witches of Eastwick (1987), Married to the Mob (1988), The Age of Innocence (1993), Wolf (1994), Dangerous Minds (1995), I Am Sam (2001) gibi yapımlar vardır.

IMDB Puanı: 6/3 ( 3781 kişi oy verdi.)

Resimler

Cirque du Soleil: Worlds Away (3D) izle

 

Cirque du Soleil: Worlds Away (3D) izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: sinema tv, cirque du soleil: worlds away konusu, digiturk filmleri, cirque du soleil: worlds away izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.