TIKLA ARA

Çıtır Kızlar - Coyote Ugly

21 yaşında umut vaadeden şarkı sözü yazarı Violet, evini terkederek New York'a gitmeye karar verir. Violet müzik endüstrisinde kendine bir yer edinmenin hayallerini kurmaktadır.


Çıtır Kızlar - Coyote Ugly filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Çıtır Kızlar - Coyote Ugly

Çıtır Kızlar - Coyote Ugly izle

İlk Gösterim tarihi:Çıtır Kızlar - Coyote Ugly 27.06.2013 20:45 - 22:22  Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Çıtır Kızlar - Coyote Ugly

2000 - ABD Dram , Komedi , Romantik türündeki Çıtır Kızlar - Coyote Ugly filmin yönetmenliğini David Mcnally yapmaktadır.Film oyuncuları Maria Bello , Bridget Moynahan , Piper Perabo , John Goodman , Johnny Knoxvilleoluşmaktadır.

21 yaşında umut vaadeden şarkı sözü yazarı Violet, evini terkederek New York'a gitmeye karar verir. Violet müzik endüstrisinde kendine bir yer edinmenin hayallerini kurmaktadır.Ancak işler umduğu gibi gitmez, tüm kapılar yüzüne kapanır ve elindeki bütün parayı kaybeder. Bir süre bu işe ara verir, bu sırada Coyote Ugly barında çalışan Zoe, Rachel ve Cammie ile tanışır. Zoe'nun ayrılmak zorunda olması üzerine barın sahibi Lil ile görüşen Violet işe alınır.

Piper Perabo 31 Ekim 1976'da New Jersey'de dünyaya gelen Piper Perabo'nun babası George William Perabo Portekizli, annesi Mary Charlotte Ulland ise Norveç asıllı Amerikalıdır. Ailesi Piper adını Amerikalı aktris Piper Laurie'den esinlenerek koymuştur. Piper Perabo'nun erkek kardeşleri Noah ve Adam da aktördür.Piper Perabo, Ohio Üniversitesi (Athens, Ohio) Güzel Sanatlar Fakültesinden 1998 yılında mezun olmuştur. Branşı oyunculuktur. Üniversiteden mezun olduktan sonra New York'a taşınmış ve ilk filmi olan kısa metrajlı 'Single Spaced'de rol almıştır. Whiteboyz isimli filmde rapçi olmak isteyen başrol oyuncusunun sevgilisini canlandırmıştır. Bu rol Perabo'nun ilk büyük rolüdür. Bu film sırasında Perabo 'Knuckleface Jones' isimli bir kısa metrajlı filmde daha rol almıştır.

John Goodman
Altın Küre ve Emmy ödüllerine sahi John Goodman, St. Louis'in Missouri şehrinde dünyaya gelmiştir. 1980 yılından itibaren sinema ve televiyon projelerinden yer almaktadır. 1988 - 1997 yılları arasında televizyonlarda yayınlanan Roseanne isimli dizide yer alan oyuncu, bu dizideki performansıyla, 1993 yılında Golden Globe Ödülleri'nden En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır. Yakın zamanda Pixars'ın sinema dünyasına kazandırdığı Sevimli Canavarlar ve Sevimli Canavarl Üniversite'de filmlerindeki Sulley karakterini seslendirmiştir.

IMDB Puanı: 5/4 ( 64187 kişi oy verdi.)

Resimler

Çıtır Kızlar - Coyote Ugly izle

 

Çıtır Kızlar - Coyote Ugly izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, coyote ugly izle, digiturk filmleri, çıtır kızlar konusu, çıtır kızlar izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.