TIKLA ARA

Çok Gürültülü ve Çok Yakın - Extremely Loud And Incredibly Close

11 Eylül saldırılarında ortalığın karışması sonucu ailesini korumak için kendini siper eden babasını kaybeden 9 yaşındaki bir çocuğun öyküsü anlatılıyor.


Çok Gürültülü ve Çok Yakın Extremely Loud And Incredibly Close filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Çok Gürültülü ve Çok Yakın - Extremely Loud And Incredibly Close

Oyunun Sonu - Margin Call izle

Gösterim tarihi: Çok Gürültülü ve Çok Yakın Extremely Loud And Incredibly Close; 07.03.2013 18:35 - 21:01 Digiturk Moviemax Premier HD kanalından izleyebilirsiniz.

Çok Gürültülü ve Çok Yakın Extremely Loud And Incredibly Close , Konusu

2011 ABD  yapımı olan Dram  filim türündeki  Çok Gürültülü ve Çok Yakın Extremely Loud And Incredibly Close filmin yönetmenliğini Stephen Daldry yapıyor. Filmin oyuncuları Tom Hanks, Sandra Bullock, John Goodman, Max von Sydow, Jeffrey Wright'den oluşuyor.

Konusu: Jonathan Safran Foer'in çok beğenilerek okuma rekorları kıran romanından beyazperdeye yansıtılan filmde babası ile aralarında müthiş bir bağ olan bir çocuğun babasının bir anda 11 Eylül saldırılarında ortalığın karışması sonucu ailesini korumak için babasını kaybeden 9 yaşındaki bir çocuğun öyküsü anlatılıyor.Babasını kaybettikten sonraki psikolojisi ve ruh hali beyaz perdeye etkileyici bir şekilde yansıtılmıştır.

Thomas Jeffery Hanks 1956 Amerika Doğumlu. Dramadaki başarısını kanıtlamadan önce bir çok aile ve komedi filmlerinde rol almış ve 2 oskar ödüllü ve tüm zamanların en çok kazanan ve beyazperdenin önemli aktörlerinden biri.Başarılı geçen bir eğitim hayatı ve çok önem verdiği ailesine bağımlı olarak bilinen aktör başarısının sırrını aliesine bağlamaktadır.Başarılı meslek hayatının ona getirdiği ödüllerden bazıları 1988: Los Angeles Film Eleştirmenleri Birliği: En İyi Erkek Oyuncu, Big and Punchline 1993: Altın Küre: Bir Sinema Filminde En İyi Erkek Oyuncu (Drama).

Sandra Bullock Annesi Alman opera sanatçısı Helga, babası ise ses eğitmeni John Bullock.Annesinin katı kuralları yüzünden sıkıntılı bir çocukluk geçirmiştir.Lisede popüler bir ponpon kızdı.Arkadaşları ona 'büyük ihtimalle gününüzü aydınlatıcak kız' derdi.Üniversitede drama dersi aldı fakat oyunculuk kariyeri için 3. senesinde bırakmak zorunda kaldı.Monster Garage programını yapan Jesse James ile 16 Temmuz 2005'te evlendi.Jesse'yi ruh ikizi olarak tanımlıyor.Hız Tuzağı, Miss Congeniality, 28 Gün, Adım Adım Cinayeti, Göl Evi ve Sıradışı önemli yapıtlara imza attı.

John Goodman (d. 20 Haziran 1952) Altın Küre ve Emmy ödüllü ABD'li aktör.St. Louis, Missouri'de doğan sanatçı 1980'li yıllardan beri sinema ve televizyonda faal olarak çalışmaktadır.İri gövdesi ve bariton sesiyle tanınan sanatçı daha çok komedi ve aile filmlerinde başrol oyuncusunun yakın dostu rollerini oynadı.Kendine özgü sesiyle de birçok filme katkıda bulundu.

 

Çok Gürültülü ve Çok Yakın  Extremely Loud And Incredibly Close izle


Çok Gürültülü ve Çok Yakın  Extremely Loud And Incredibly Close izleKategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk dram filmleri, çok gürültülü çok yakın filmini konusu, çok gürültülü çok yakın filmini izle, çok gürültülü çok yakın filmini oyunculari, extremely loud and incredibly close izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.