TIKLA ARA

Çoklu İğneleme - Multiple Sarcasms

Gabriel başarılı bir mimar, güzel bir karısı, Annie ve sadık bir genç kızı, Elizabeth gibi başarılı iş hayatı olan bir adamdır.


Çoklu İğneleme - Multiple Sarcasms filmini Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Çoklu İğneleme - Multiple Sarcasms

Çoklu İğneleme - Multiple Sarcasms izle

İlk Gösterim tarihi: Çoklu İğneleme - Multiple Sarcasms 08.05.2013 19:05 - 20:39 Digiturk  Moviemax Premier HD  kanalında izleyebilirsiniz.

Çoklu İğneleme - Multiple Sarcasms Konusu

2010, ABD,  Dram türündeki Çoklu İğneleme - Multiple Sarcasms filmin yönetmenliğini Brooks Branch yapmaktadır.Oyuncuları Timothy Hutton , Mira Sorvino , Stockard Channing , Dana Delany , Emily Tremaine oluşmaktadır.

Gabriel başarılı bir mimar, güzel bir karısı, Annie ve sadık bir genç kızı, Elizabeth gibi başarılı iş hayatı olan bir adamdır. Ama yavaş yavaş hayatında eksik olan şeylerin farkına varır aslında gerçekten mutlu olmadığını anlar. Gabriel hayatının özel durumu hakkında bir oyun yazmak istediğine karar verir. Ama hep işini çıkar, onu temsil etmek için bir eski bir ajan arkadaşı bu işi yüklenir ve yazmaya başlar. Onun bu evlilik boşanma ile bitsede her şeye rağmen, oyun başarı ve hayatı olduğundan daha farklı olmasına rağmen,çok başarılı olur.

Stockard Channing 13 Şubat - 1944 doğumlu Amerikan tiyatro, film ve sahne sanatları oyuncusu.
Stockard Channing, Akademi ödülüne ve Altın Küre ödülüne aday gösterilmiş, üç kez Amerikan Tony ödülünü kazanmıştır.En çok NBC dizilerinden The West Wing'de Amerikan 'first lady'si olarak ve Grease'de oynadığı genç rolüyle tanınmıştır.

Rashida Leah Jones (25 Şubat 1976 doğumlu) ABD'li aktris, model ve müzisyen, belki de en Karen Filippelli onun canlandırdığı Ofis ve Zooey Rice I Love You, Man bilinmektedir.Jones henüz Ann Perkins gibi dizi yıldızlar.Kaliforniya, medyanın genç kızı kralı ve müzisyen Quincy Jones ve onun ardından eşi, aktris Peggy Lipton doğdu. Jones'un babası Afrika kökenli, annesi Amerikalı Yahudi olduğunu. O babasının diğer ilişkileri ile bir ablası, Kidada Jones ve beş yarı kardeşi vardır. O Bel Air, Los Angeles, Kaliforniya'da büyüdü.Otobiyografisinde yılında Jones babası nasıl sık sık el feneri bir seferde beş kitap okuma ile yatmadan sonra yorganın altına onun beş yaşındaki kızı bulacağını hatırlattı.Jones da genç yaşta klasik konserleri oynayarak müzikal yetenek görüntülenen ve kazanan ödüller.

Paul Bettany
sahne şarkıcısı Anne Kettle ile aktör ve drama öğretmeni Thane Bettany'nin oğlulları olarak Londra'nın Harlesden kentinde doğdu. Ablasının adı Sarah, erkek kardeşinin adı Matthew'dır. Thane, Hertfordshire'daki Queenswood School'da eğitmenlik yaparken, aile kampüste kalıyordu. Sekiz yaşındaki Matthew'un ölümü, aileyi kedere aitti. Daha sonra Paul, anne ve babası boşanırken evden ayrılarak Londra'nın içinde yaşamaya gitti. Sokaklarda gitar çalarak para kazanan Paul, küçük bir dairede yaşıyordu.

IMDB Puanı: 2.6/10 ( 1527kişi oy verdi.)

Resimler

Çoklu İğneleme - Multiple Sarcasms izle

 

Çoklu İğneleme - Multiple Sarcasms izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, çoklu iğneleme konusu, digiturk sinema izle, multiple sarcasms izle, çoklu iğneleme izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.