TIKLA ARA

Criminal Minds

Bir suçluyu yakalayabilmek için, onun gibi düşünmek zorundasınız... Criminal Minds, mesleğinde bu düşünceyi uygulayan uzman bir grubun maceralarını anlatıyor.


Criminal Minds dizisini Digiturk Dizimax Vice HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Criminal Minds


Criminal Minds

Criminal Minds, Konusu

2005, Amerika yapımı olan  Suç, Dram, Gerilim, türündeki The Following   Dizi yönetmenliğini Criminal Minds yapıyor. Dizi oyuncuları A.J. Cook, Lola Glaudini, Mandy Patinkin, Matthew Gray Gubler, Shemar Moore, Thomas Gibson'den oluşuyor.

Konusu: Criminal Minds kendi ülkesinde yayınlandığı günden bu güne beğeniyle izlenmiş başarılı bir dizidir. Ama hala günümüzde bu diziyi hakkında hiç fikri olmayanlar var.Bu bilnmemezliğin nedeni daha ülkemizde yayın yapan bir kanalda yeni yeni yayınlanmaya başlamış olmamsından kaynaklıdır.Criminal Mindsı en kolay anlatmanın yolu "Csia benziyor" demekdir.

Criminal Minds, Fbi'ın Quantico  merkezindeki "davranış analizi ünitesi"ni, buradaki uzmanların ülke çapında işlenen suçlar ile ilgili çalışmalarını, suçluların zekalarının nasıl çalıştığına dayir beyin fırtınası yapmalarını ve bu düşünce akışı sonunda suçluyu bulmalarını anlatan, mütiş inanılmaz bir dizi.Suçluları uzun analizler sonunda, gayet "nasıl ya, onu nereden çıkardılar yada tamam bulduk" gibi bağlantılarla yakalayabiliyorlar. Criminal Minds çok zekice hazırlanmış bir dizidir.

Ayrıca Csi gibi Criminal Minds'da da bölümler işlenmiş suçlar üzerine yazılıyor ki bu da diziyi kimilerine göre korkunç kimilerine göre ise çekici hale getiriyor. Criminal Minds Ekibi Kadrodan da kısaca özetlemek gerekirse, suç ünitesinde çalışan Fbi ajanları tabii ki başrol oyuncuları. Bunlar: The Young and The Restless'dan hatırladığımız Shemar Moore, 1987'den beri, Dharma & Greg başta olmak üzere başarılı performanslarına şahit olduğumuz Thomas Gibson, başarılı bir yakışıklı oyuncu olan Matthew Gray Gubler (dizide büyüleyici bir performans sergiliyor, iq'su 187 olan bir ajan rolünde), çeşitli dizilerdeki birkaç bölümlük rolleriyle çok tanınmış Lola Glaudini ve son olarak televizyon ve beyaz perdenin usta ismi Mandy Patinkin. İzlemek için kaliteli ve gerçekten merak uyandıran bir dizi olmaktadır.

Criminal Minds, ilk meslek hayatına 22 Eylül 2005 tarihinde başlamıştır. ABD'nin CBS kanalında yayını süren polisiye dizisi. Seri, Quantico, Virginia merkezli bir FBI Davranış Analiz Birimi'ndeki (BAU) profilcileri ele alır. BAU Şiddet Suç Analizi, FBI Ulusal Merkezi'nin bir parçasıdır.Bu dizi Criminal karakterinde de çok etkin olmuştur.

Criminal Minds izle

 

Criminal Minds   izle

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk, digiturk criminal minds dizi, digiturk gerilim dizileri, criminal minds dizi izile, digiturk dizimax vice izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.