TIKLA ARA

Cyrus Filmi Digiturk moviemaxFestıval de

Cyrus


Cyrus Filmi Digiturk moviemaxFestıval de

2010 yapımı olan ve toplamda 91 dk. süren film Amerika'da geçiyor.Komedi ve Dram içerikli filmin yönetmenliğini iki isim Jay Duplass ve Mark Duplass paylaşıyor.Başrolleri ise Catherine Keener, John C. Reilly, Jonah Hill, Marisa Tomei gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Eşinden yeni boşanmış bir adam rüyalarına giren kadına rastlar ve ardından da kadının oğluna...
Eski karısı yeniden evlenmek üzere olan John, romantizmle,aşkla çoktan ilgisini kessede katıldığı bir davette çok çekici ve güzel bir kadın olan Molly le tanışır. Sıkıntılı günler geçirdikten sonra sonunda hayallerinin kadınını bulduğunu düşünen John'u büyük bir süpriz beklemektedir.Molly'nin hayatında başka bir erkek daha vardır.Bu genç adam Molly'nin en yakın dostu ve hayatının tartışmasız 1 numaralı parçasıdır.21 yaşındaki New Age müzisyeni oğlu Cyrus.Cyrus tam bir anne kuzusudur ve aralarına herhangi bir erkeğin girmesine pekde izin verecek gibi gözükmemektedir.John ve Cyrus Molly'nin bir numarası olmak için olmayacak işler yapmaya kalkışınca işler içinden çıkılması güç bir hal alır.Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: cyrus , cyrus filmi , digiturk, digiturk cinema, moviemaxfestival,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.