TIKLA ARA

Daha İyi Bir Dünyada - In A Better World

Anton Danimarka'nın cennet gibi bir şehrinde oturan ve Afrika göçmen kampındaki işine trenle giden bir doktordur.


Daha İyi Bir Dünyada - In A Better World filmini Digiturk Moviemax Festival HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Daha İyi Bir Dünyada - In A Better World

Daha İyi Bir Dünyada - In A Better World izle

İlk Gösterim tarihi:Daha İyi Bir Dünyada - In A Better World 02.07.2013 17:50 - 19:42  Digiturk Moviemax Festival kanalında izleyebilirsiniz.

Daha İyi Bir Dünyada - In A Better World

2010 - Danimarka , İsveç Dram , Gerilim türündeki Daha İyi Bir Dünyada - In A Better World filmin yönetmenliğini Susanne Bier yapmaktadır.Film oyuncuları Ulrich Thomsen , Trine Dyrholm , Mikael Persbrandt , Birthe Neumann , Bodil Jørgensen oluşmaktadır.

Anton Danimarka'nın cennet gibi bir şehrinde oturan ve Afrika göçmen kampındaki işine trenle giden bir doktordur. Bu iki farklı dünya o ve ailesini, intikamla bağışlama arasında zor seçimlere iten anlaşmazlıklarla karşı karşıya bırakır. İki oğulları olan Anton ve karısı Marianne, ayrı yaşmaktadır. Büyük oğulları on yaşındaki Elias, okulda serserilerce rahatsız edilir. Bu durum, babası Claus'la Londra'dan taşınan yeni çocuk Christian'ın onu korumasıyla son bulur. Christian'ın annesi kansere karşı savaşını kaybetmiş ve Christian onun ölümünden fazlasıyla üzgündür. Elias ve Christian kısa zamanda sıkı bağlar kurarlar. Ama Christian Elias'ı trajik sonuçları olan bir intikam olayına karıştırınca dostlukları test edilir ve hayatları tehlikeye girer. Sonuçta insani duyguların, acıların ve empatinin karmaşıklığıyla başa çıkmalarına yardım etmek ailelerine düşer.

Ulrich Thomsen birçok ünlü Avrupalı yönetmenle çalıştı ve şu anda uluslararası bağlamda en çok aranan aktörlerden biri. Uluslararası kariyerine Thomas Vinterberg'in Altın Palmiye kazanan The Celebration filmiyle başladı, ve rolü için Avrupa film ödüllerinde ilk aktör adaylığını aldı. Thomsen, Sundance Film Festivalinde yarışan iki filmde başrol oynadı. Allegro (2005) ve Adams Apples (2005). Birçok Avrupa filminde sayısız alkış aldı, bunlardan bazıları: The Biggest Heroes, The Inheritance (2003) ve Brothers (2004). Brothers'daki rolü için ikinci kez en iyi Avrupa Aktörüne aday gösteridi ve San Sebastian Film Festivalinde prestijli En İyi Aktör ödülünü kazandı. Thomsen'in uluslararası filmlerinden bazıları: Box ofisi yıkıp geçen Bond: The World Is Not Enough (1999), Kathryn Bigelow'un TheWeight of Water (2000), Menno Meyjes'in Max (2002), Chen Kaige'nin Killing Me Softley (2002), Ridley Scott'un Kingdom of Heaven (2005) ve The International (2009).

Trine Dyrholm Üçgen Dyrholm (Odense doğumlu, Danimarka 15 Nisan 1972 tarihinde) bir Danimarkalı aktris, şarkıcı ve söz yazarıdır. Dyrholm milletin dikkatini o Danimarka Melodi Grand Prix bir 14 yaşındaki şarkıcı olarak üçüncü sırayı aldı aldı. Dört yıl sonra, yine ulusal tanınma o En İyi onu ilk film Aktris Bodil Ödülü'nü kazandı: genç Romantik Springflod elde etti. Dyrholm üç kez ve bir kez de oyunculuk için iki Robert Ödülleri En İyi Yardımcı Aktris bir Bodil ödülü En İyi Kadın Oyuncu Bodil Ödülü kazandı.

IMDB Puanı: 7/6 ( 21431 kişi oy verdi.)

Resimler

Yükümlülük - The Liabilty izle

 

Yükümlülük - The Liabilty izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax festival hd, daha iyi bir dünyada konusu, digiturk izle, in a better world izle, daha iyi bir dünyada izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.