TIKLA ARA

Dehşetin Dişleri (The Reef)

Film dört iyi arkadaşın denize açıldıkları anda bir şey fark etmesi ile başlar tekne arıza yapar yakınlarındaki adaya yüzerek geçmeleri gerekmektedir.


Dehşetin Dişleri (The Reef)  filmini Digiturk Moviemax Premier HD yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

Dehşetin Dişleri (The Reef)


Dehşetin Dişleri (The Reef)

Gösterim tarihi: Dehşetin Dişleri (The Reef) , 27.01.2013 00:35 - 01:59 Digiturk Moviemax Premier HD kanalın dan izleyebilirsiniz.

Dehşetin Dişleri (The Reef), Konusu

2010, Avustralya yapımı olan  Korku, Gerilim, türündeki Dehşetin Dişleri (The Reef)   filmin yönetmenliğini Andrew Traucki yapıyor. Filmin oyuncuları Adrienne Pickering, Damian Walshe-Howlingc, Gyton Grantley'den oluşuyor.

Konusu: Film dört  güzel arkadaşın denize açıldıkları anda bir şey fark etmesi ile başlar tekne arıza yapar yakınlarındaki adaya yüzerek geçmeleri gerekmektedir. Maceralarını anlatan ve gerçek bir hikayeden uyarlanan film bu arkadaşların adaya ulaşmak için verdikleri caba ve  başlarına gelen kötü dolu olayları anlatmaktadır.

Filimden kısaca bahsederse Kate, kardeşi Matt ve kız arkadaşı Suzie ile birlikte Avustralya'ya Kate'in eski sevgilisi Luke'u görmeye getirir. Luke, onlara bir hafta sürecek bir tekne seyahati yapmak istediğini arkadaşlık yapmak ister misiniz diye sorar. Plana göre bir haftada Endonezya'ya varacaklardır,çok güzel ve eğelenceli olacak bu tatili tekne ile yapacaklar fakat Avustralya kıyılarındaki Büyük mercan kayalıkları bölgesine geldiklerinde beklenmedik bir sorunla karşılaşırlar. Yelkenlinin salması parçalanır ve alabora olur. Tek şansları teknenin üstünde kalmak ya da en yakın adaya kadar yüzmektir. Bir kişi dışında hepsi adaya yüzmeye karar verirler. Oysa ki büyük bir köpekbalığı tarafından takip edildiklerinin farkında bile olmazlar keyifle izleyeceğiniz bir gerilim filmidir.....

 Dehşetin Dişleri (The Reef) izle

 

Dehşetin Dişleri (The Reef)   izle

 

Fragman İzle
Digiturk Film Paketi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk , digiturk dehşetin dişleri filmi, digiturk gerilim filimleri, digiturk korku filimleri, digiturk the reef,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.