TIKLA ARA

Deli Bir Siyah Kadının Günlüğü - Diary Of A Mad Black Woman

Kocasının kendisini boşayacağını öğrenen bir kadının intikamı... Helen ve Charles'ın sorunsuz yürüyen evlilikleri yavaç yavaç çatırdamaya başlar.


Deli Bir Siyah Kadının Günlüğü - Diary Of A Mad Black Woman filmini Digiturk Moviemax Comedy HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Deli Bir Siyah Kadının Günlüğü - Diary Of A Mad Black Woman

Deli Bir Siyah Kadının Günlüğü - Diary Of A Mad Black Woman izle

İlk Gösterim tarihi:Deli Bir Siyah Kadının Günlüğü - Diary Of A Mad Black Woman   Digiturk Moviemax Comedy HD kanalında izleyebilirsiniz.

Deli Bir Siyah Kadının Günlüğü - Diary Of A Mad Black Woman

2005 - ABD Dram , Komedi , Romantik  türündeki Deli Bir Siyah Kadının Günlüğü - Diary Of A Mad Black Woman filmin yönetmenliğini Darren Grant yapmaktadır.Film oyuncuları Shemar Moore , Kimberly Elise , Tyler Perry , Tamara Taylor , Lisa Marcos oluşmaktadır.

Kocasının kendisini boşayacağını öğrenen bir kadının intikamı... Helen ve Charles'ın sorunsuz yürüyen evlilikleri yavaç yavaç çatırdamaya başlar. Nedeni ise Charles'ın gizli gizli boşanma planları yapmasıdır.

Shemar Franklin Moore, Amerikalı oyuncu, model, sunucu. 1994-2005 yılları arasında rol aldığı The Young and the Restless adlı dizideki Malcolm Winters, 2005'ten itibaren ise CBS'de yayınlanan Criminal Minds adlı dizideki Derek Morgan rolleriyle tanınmaktadır. Eski bir model olan Moore 1999-2003 yılları arasında Soul Train adlı müzikal şov programının sunuculuğunu yapmıştır.Afroamerikan bir baba ile Kanada Fransızı ve İrlanda asıllı bir anneden dünyaya geldi. Babası işletme danışmanı, annesi ise matematik öğretmeniydi. Annesinin mesleği dolayısıyla henüz bebekken Danimarka'ya, dört yaşındayken de Bahreyn'e taşındılar. Annesinin onunla yurt dışına çıkış nedenleri arasında 1970'lerde hala bir tabu olan ırklararası ilişkiler ve ırkçılık da yer tutuyordu. Moore yedi yaşındayken ABD'ye dönüş yaptılar ve Chico, Kaliforniya'ya yerleştiler. Ancak çok geçmeden annesi Palo Alto'da bir klinikte çalışmaya başladı ve tekrar taşındılar. Moore burada liseyi bitirdi ve Santa Clara Üniversitesinin iletişim bölümüne girdi.

IMDB Puanı: 5/1 ( 8070 kişi oy verdi.)

Resimler

Deli Bir Siyah Kadının Günlüğü - Diary Of A Mad Black Woman izle

 

Deli Bir Siyah Kadının Günlüğü - Diary Of A Mad Black Woman izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax comedy hd, deli bir siyah kadının günlüğü konusu, digiturk filmleri, diary of a mad black woman, deli bir siyah kadının günlüğü izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.