TIKLA ARA

Denizci - The Marine

Tehlike nerdeyse Triton genellikle onun tam ortasındadır ve de oyunu kurallarına göre oynamamaktadır.


Denizci - The Marine filmini Digiturk Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Denizci - The Marine

Denizci - The Marine izle

İlk Gösterim tarihi:Denizci - The Marine 29.7.2013 21:15 - 22:38 Digiturk  Moviemax Stars  HD kanalında izleyebilirsiniz.

Denizci - The Marine

2006 - ABD Aksiyon , Gerilim , Macera türündeki Denizci - The Marine  filmin yönetmenliğini John Bonito yapmaktadır.Film oyuncuları Manu Bennett , John Cena , Robert Patrick , Kelly Carlson , Christina Lindley oluşmaktadır.

Tehlike nerdeyse Triton genellikle onun tam ortasındadır ve de oyunu kurallarına göre oynamamaktadır.Irak'taki görevinden isteği dışında terhis edildikten sonra,Triton'un güzel eşi Kate korkunç bir katilin acımasız mücevher hırsızları çetesi tarafından kaçırılır!Şimdi triton onu kurtarmak için,en güçlü silahını yani kendisini kullanarak savaşmak zorundadır!

John Felix Anthony Cenadır.John Cena ringde kullandığı isimdir.İlk başta amerikan güreşine 2002 de kurt angle ile yaptığı maçta başlamıştır.Ama yenilmiştir.İlk kemerini 20.wrestlemania da big showu yenerek kazanmıştır.bu kemer amerika şampiyonluğudur.21.wrestlemania dada wwwe kemerini alarak büyük bir başarı elde etmiştir.ama bundan 3 yıl sonra wrestlemania 24 de wwe kemerini rsndy ortona üçlü maçta kaybetmiştir.ondan sonra çok uğraşsada kemeri bir türlü kazanamammıştır.kasım 2008 de chris jericho yu yenerek dünya ağırsiklet kemerini kaldırmıştır.elimination chamber da kemerini edge e kaybetse de wrestlemania 25 te 3 lümaç ta aşağı yukarı 350 kiloyu kaldırıp fu yaparak kemeri geri almıştır.ardından last man standing de big showun yardımıyla kemeri edge e kaptırmıştır.big showu judgment day ve extreme rules da yenmiştir ama hala big shola kavgaları sürmektedir.
john cena ilk filmi marine wwe tarafından 16 ekim 2006 da çıkmıştır.Ve de film 30 milyon dolar gişe yapmıştır.ikinci filmi olan 12 rounds dan daha fazla başarı beklenmektedir.

Robert Patrick
(d.5 Kasım 1958 Marietta, Georgia) Saturn Ödülü sahibi Amerikalı film ve tv aktörü. Robert Patrick ayrıca Terminatör 2: Kıyamet Günü filminde sıvı metal robot olan T-1000 rolüyle çok başarılı bir performans sergiledi.

IMDB Puanı: 4.6/10 ( 20.582 kişi oy verdi.)

Resimler

Denizci - The Marine izle

 

Denizci - The Marine izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, the marine izle, digiturk 2014 filmleri, the marine konusu, denizci izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.