TIKLA ARA

Denizden Gelen Kız - Aquamarine

Büyük ve zorlu bir fırtınanın ardından güzel ve etkileyici bir deniz kızı olan Aquamarine kendini kıyıda bulur. Karşılaştığı iki genç kızın ise hayatları onu gördükleri andan itibaren değişecektir.


Denizden Gelen Kız - Aquamarine filmini Digiturk Moviemax Family HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Denizden Gelen Kız - Aquamarine

Denizden Gelen Kız - Aquamarine  izle

İlk Gösterim tarihi:Denizden Gelen Kız - Aquamarine 4.10.2013 20:30 - 22:07 Digiturk Moviemax Family HD kanalında izleyebilirsiniz.

Denizden Gelen Kız - Aquamarine

2006 - ABD , Avustralya Tür : Aile , Fantastik , Komedi , Denizden Gelen Kız - Aquamarine filmin yönetmenliğini Elizabeth Allen yapmaktadır.Film oyuncuları Emma Roberts , Arielle Kebbel , Sara Paxton , Joanna 'JoJo' Levesque , Tammin Sursok oluşmaktadır. 

Büyük ve zorlu bir fırtınanın ardından güzel ve etkileyici bir deniz kızı olan Aquamarine kendini kıyıda bulur. Karşılaştığı iki genç kızın ise hayatları onu gördükleri andan itibaren değişecektir. Güzel deniz kızı bir cankurtarana aşık olduğunda ise bu iki genç kızdan sevdiği erkeğin kalbini kazanmak için yardım ister.

Emma Roberts(10 Şubat 1991) Amerikalı aktris ve şarkıcı,aktör Eric Roberts'ın kızı ve Julia Roberts'ın yeğeni.Kariyerine ilk adım atışı 9 yaşında Blow adındaki filmle gerçekleşti.Tanınmasını sağlayan rolü ise Nickelodeon'da yayınlanan Unfabulous adlı dizideki başrolüdür.Ayrıca Aquamarine, Nancy Drew, Wild Child, ve Hotel for Dogs gibi filmlerle de kariyerine devam etmektedir.Emma'nın ilk albümü 2005'de piyasaya çıkar.

Arielle Kebbel Caroline (19 Şubat doğumlu, 1985), Amerikalı film ve televizyon oyuncusu. O belki de en iyi Amerikan Pastası rolleriyle: Bando Kampı, John Tucker Must Die için bilinen, Los Angeles'a taşınma Grudge 2, Akuamarin ve Uninvited.Within ilk hafta, o da Lindsay Lister olarak onun ilk önemli rolünü rezervasyonu Gilmore Girls, serinin 3-5 mevsim yinelenen bir rolü oldu.Ayrıca daha önce ortalama serisi hayat Topraklı üzerinde rol aldı. O Soul Plane (2004) yılında Heather Hunkee oynadı,o da Law

Sara Paxton
25 nisan 1988 yılında Amerika'da - Los Angeles'te - Woodland Hills'te dünyaya gelmiştir.Çok küçük yaşlarda oyunculuğa başladı.Televizyon programlarında ,dizilerde birçok küçük çocuk rollerinde oynadı.

Joanna Noelle Levesque olan JoJo, müzik hayatına babasının Blues vokalisti ve annesinin kilise korosunda yer alması gibi avantajlarla başladı. küçükken annesinin tarzını pop müziğe uyarlamaya başlayan JoJo, ilk performansını televizyon şovu 'Kids Say The Darndest Things: On The Road In Boston'da sergiledi. henüz 17 yaşında olan JoJo, şarkıcılığın yanında, şarkı sözü yazarlığı ve oyunculuk da yapıyor.

Tammin Pamela Sursok (19 Ağustos 1983) bir Afrika doğumlu Güney Avustralya oyuncu ve müzisyen doğdu. O en iyi Genç ve Restless üzerinde Home and Away ve Colleen Carlton olarak Dani Sutherland rolü ile bilinir.
O da (isim Tammin altında), onun ilk single'ı olan "Pointless İlişki", 14 Kasım 2004 tarihinde yayımlanan ve 10 Avustralya single debuting bir şarkı kariyer başlattı sonraki hafta grafiği. O Genç ve 2007-2009 dan Huzursuz ve sabun onun zamanında Gündüz Emmy adaylığı aday Amerikan dizi film Colleen Carlton canlandırdı. Son zamanlarda yapılan ilk yapılmadı-televizyon filmi, Spectacular için!, Hangi prömiyeri Nickelodeon 16 Şubat 2009 tarihinde.

IMDB Puanı: 6.3/10 ( 7524 oy verdi.)

Resimler

Denizden Gelen Kız - Aquamarine izle

 

Denizden Gelen Kız - Aquamarine izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: denizden gelen kız izle, aquamarine konusu, aquamarine izle, moviemax family hd, digiturk 2014 filmleri,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.