TIKLA ARA

Dev Avcısı Jack - Jack the Giant Slayer

Valkyrie, X-Men ve The Usual Suspects gibi önemli yapımlara imza atan ünlü senarist ve yönetmen Bryan Singer'ın bir kaç yıldır üzerinde çalıştığı Jack the Giant Killer filminde kralın yardakçısı kötü adam dev Roderick'i Stanley Tucci canlandırmaktadır.


Dev Avcısı Jack - Jack the Giant Slayer filmini Digiturk Salon1 kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Dev Avcısı Jack - Jack the Giant Slayer

Dev Avcısı Jack - Jack the Giant Slayer izle

İlk Gösterim tarihi:Dev Avcısı Jack - Jack the Giant Slayer Digiturk Salon 1 kanalında izleyebilirsiniz.

Dev Avcısı Jack - Jack the Giant Slayer

2013 - ABD Aksiyon , Dram , Fantastik , Macera türündeki Dev Avcısı Jack - Jack the Giant Slayer filmin yönetmenliğini Bryan Singer yapmaktadır.Film oyuncuları Ewan McGregor , Eleanor Tomlinson , Bill Nighy , Nicholas Hoult , Ian McShane oluşmaktadır.

Valkyrie, X-Men ve The Usual Suspects gibi önemli yapımlara imza atan ünlü senarist ve yönetmen Bryan Singer'ın bir kaç yıldır üzerinde çalıştığı Jack the Giant Killer filminde kralın yardakçısı kötü adam dev Roderick'i Stanley Tucci canlandırmaktadır. Ayrıca, filmde yer alan çift başlı dev Fallon'un bir başını Bill Nighy diğer başını ise John Kassir canlandırmaktadır. Filmimizin konusu ise hikaye aslında klasik bir İngiliz efsanesine dayanmaktadır. Konusu ise şöyle: İnsanlar ve devlerin bir arada barış içinde yaşadığı sırada, güzel prenses kaçırılır ve bu durum uzun süredir barış içinde yaşayan ülkenin geleceğini tehlikeye atar. Bu sırada genç bir çiftçi prensesi kurtarmak ve tekrar barışı sağlamak için tehlikelerle dolu devlerin ülkesine doğru bir kurtarma görevine atılır

Ewan McGregor 31 mart 1971 doğumlu, tam adi Ewan Gordon Mcgregor olan karizmatik oyuncu.Sarki söölemeyi çok seven Ewan'in, her zaman hayali bi rockstar olmakmis ama yinede oyunculugu çok seviyormus ve oyunculuktan baska bir is yaptigini da düsünemezmis. 1995'te Fransa'da Eve Mavrakis'le evlenmis ve bu evlilikten iki tane kizi olmuştur.(Clara Mathilde ve Esther Rose) Şu an ailesiyle birlikte Londra'da yaşamaktadır.Ayrica Ewan birkaç tane motorsiklete sahiptir. Kendisi sıkı bir Oasis hayranidir. Bir de ek bilgi oyunculuga yeni basladigi siralarda Jude Law ev arkadasiymis o zamandan bu zamana kadar gelen iyi bir dostluklari da varmis.

Bill Nighy
12 Aralık 1949 doğumlu.Altın Küre ve Bafta ödülü sahibi İngiliz oyuncu. Haziran 2004'de Akademi Ödüllerini 'ni dağıtan Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi'ne (Academy of Motion Picture Arts and Sciences) katılmak için davet almıştır. Annesi aktris Diana Quick olan 1984 doğumlu Mary Nighy isimli oyuncu bir kızı vardır.

IMDB Puanı: 6/4 ( 38630 kişi oy verdi.)

Resimler

Dev Avcısı Jack - Jack the Giant Slayer izle

 

Dev Avcısı Jack - Jack the Giant Slayer izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: salon 1, dev avcısı jack konusu, digiturk filmleri, jack the giant slayer, dev avcısı jack izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.