TIKLA ARA

Devriye - Linewatch

Devriye - Linewatch filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.


Devriye - Linewatch filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Devriye - Linewatch

Devriye - Linewatch izle

İlk Gösterim tarihi:Devriye - Linewatch 08.07.2013 15:05 - 16:31  Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

Devriye - Linewatch

2008 - ABD Dram , Gerilim , Macera , Suç  türündeki Devriye - Linewatch filmin yönetmenliğini Kevin Bray yapmaktadır.Film oyuncuları Cuba Gooding Jr. , Evan Ross , Dean Norris , Omari Hardwick , Sharon Leal oluşmaktadır.

Bazı sınırlar hiç geçilmemeliydi! oscar ödüllü cuba gooding,jr.(en iyi yardımcı erkek oyuncu,jerry maguire,1996),gizli bir geçmişi olan ve meksika çöllerinde sınır devriyesi olarak görev yapan michael dixon rolünde muhteşem bir performans sergiliyor.eskiden mensup olduğu çetenin lideri onu bulup sınırdan uyuşturucu geçirmesi için zorlayınca,michael bir daha dönmemeye yemin ettiği hayat ve ailesini kurtarmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Cuba Gooding Jr. Doğum Yeri The Bronx, New York, ABD Doğum Tarihi 02.01.1968 Onu Ünlü Yapan Ne? Jerry Maguire'daki futbolcu Rod Tidwell rolü ile ünlendi Eğitim Güney Kaliforniya'da 4 ayrı lisede okuduÜç yıl boyunca klasik Japon dövüş sanatları dersi aldı. Ödüllerinden Bazıları 1992: NATO/ShoWest Newcomer of the Year Ödülü1996: Broadcast Film Critics Association Ödülü - En iyi yardımcı oyuncu, Jerry Maguire1996: Golden Satellite Ödülü - En iyi yardımcı oyuncu, Jerry Maguire.

Sharon Leal (d. 17 Ekim 1972) Amerikan aktris.Leal Tucson, Arizona'da bir Filipino anne, Angelita ve bir Afrikalı-Amerikalı babası doğdu.Onun üvey babası, Jesse Leal, Master Çavuş ABD Hava Kuvvetleri ve bir polis memuru Clark Hava Üssü, Filipinler bulundu , kendisinin 1972 yılında Leal annesi evli yasal Leal kabul etti.Leal annesi bir ev hanımı, daha sonra yeniden Elmer Manankil,Leal küçük kız kardeşi, Kristina babası evlendi.Bev Kara, kocası Leal ile bir oğlu Kai Miles (2001 doğumlu) vardır. Leal halen Kara, o kısaca Essence röportajda tartışılan ile boşanma davalarında yer almaktadır.Eski Guiding Light costar, Yvonna Wright, o ve Leal yakın arkadaş oldular söyledi; ikisinin birlikte Dreamgirls bir topluluk üretiminde kendi memleketi oynadı.

IMDB Puanı: 5/4 ( 1602 kişi oy verdi.)

Resimler

Devriye - Linewatch izle

 

Devriye - Linewatch izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, digiturk izle, devriye izle, sinema kanalları, film kanalları,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.