TIKLA ARA

Die Hard 2 - Zor Ölüm 2

Karlı bir Noel akşamında ülkenin başkentindeki en önemli havaalanı bir grup terörist tarafından gasp edilmiş ve birçok yolcu esir alınmıştır. Militan komandolar tarafından oluşan teröristler, tehlikeli ve düzenbaz bir polis memuru tarafından yönetilmektedir.


Die Hard 2 - Zor Ölüm 2 filmini Digiturk Moviemax Stars HD  kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Die Hard 2 - Zor Ölüm 2

Die Hard 2 - Zor Ölüm 2 izle

İlk Gösterim tarihi:Die Hard 2 - Zor Ölüm 2 13.9.2013 21:15 - 23:14 Digiturk Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

Die Hard 2 - Zor Ölüm 2

1990 - ABD Tür : Aksiyon , Gerilim , Suç türündeki Die Hard 2 - Zor Ölüm 2 filmin yönetmenliğini Renny Harlin yapmaktadır.Film oyuncuları  Bruce Willis , Robert Patrick , John Leguizamo , William Sadler , Franco Nero oluşmaktadır.

Karlı bir Noel akşamında ülkenin başkentindeki en önemli havaalanı bir grup terörist tarafından gasp edilmiş ve birçok yolcu esir alınmıştır. Militan komandolar tarafından oluşan teröristler, tehlikeli ve düzenbaz bir polis memuru tarafından yönetilmektedir. Ve uyuşturucu şebekesinin başındaki birini adaletten kurtarmak için gelirler. Bütün olasılıklara karşı hazırdırlar; yalnızca bir tanesi hariç; John McClaine, ölümcül bir deja vu hissine sahip görev dışında olan bir polis memuru. Havaalanındaki pistler, ölüm ve yıkım ile doludur ve McClane zamanla yarış halindedir. Karısı ise havada dönüp dolaşan ve çok az benzini kalmış bir uçağın içinde kalmıştır.

Bruce Willis (asıl adı Walter Bruce Willis) (19 Mart 1955, - ) Amerikalı sinema oyuncusu ve müzisyen.Amerikalı bir baba ve Alman bir annenin çocuğu olarak Almanya'nın Idar-Obestein kentinde dünyaya gelen Willis, çocukluk yıllarını New Jersey'de geçirmiş, daha sonra New York'a yerleşmiştir.Bruce Willis, 'Moonlighting' (Mavi Ay) (1985-1989) isimli televizyon dizisindeki David Addison rolüyle.

William Thomas Sadler
, film ve televizyon oyuncusudur. İlk çıkışını ünlü general Lewis Burwell'in hikayesini anlatan The Pacific filmiyle elde etmiştir. Daha sonra Luther Sloan karakterini canlandırdığı Star Trek: Deep Space Nine ve Sheriff Kim Valentin karakterini canlandırdığı Roswell dizileriyle kariyerinde zirve yapmıştır. Bill & Ted's Bogus Journey filmindeki Grim Reaper karakteriyle Saturn Ödüllerinde En İyi Yardımcı Erkek ödülünü kazanmıştır. Bruce Willis'in başrolünde yer aldığı Zor Ölüm 2 filminde ise Yarbay Stuart rolüyle isminden bir kez daha söz ettirmiştir.

IMDB Puanı: 6.9/10 ( 1.403 kişi oy verdi.)

Resimler

Die Hard 2 - Zor Ölüm 2 izle

 

Die Hard 2 - Zor Ölüm 2 izle

 

 Fragman İzle
Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, zor ölüm 2 konusu, digiturk 2014 filmleri, zor ölüm 2 izle, die hard 2 izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.