TIKLA ARA
Turuncu Ekstra'lılara Digiturk Paket Kampanyası

Turuncu Ekstra'lılara Digiturk Paket Kampanyası

Turuncu Ekstra Banka Kartı ile 12 ay boyunca her ay 750 TL harcama sözü veren abonelere özel, 504 TL değerindeki Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi ve Dizi Paketi tam 1 yıl boyunca hediye!


3 Ekim’e kadar geçerli Taraftar Paketi hediye!


Kampanya Detayları

  • Kampanya kapsamında Turuncu Ekstra Program'ında kayıtlı olan aboneler, ING Banka Kartlarıyla alışveriş veya hesaptan fatura ödemeleri gerçekleştirmesi, 12 ay boyunca ayda en az 750 TL harcama yapmaları sözünü veren aboneler için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında harcama sözü veren aboneler hesabından geçici olarak 250 TL güvence bedeli temin edilir. Verilen harcama sözü yerine getirildiğinde 12 ayın sonunda bu miktar hesabınıza iade edilir. harcama sözünün yerine getirilmemesi halinde ilk ay için 100 TL, 2. ay için 100 TL, 3. ay için 50 TL tahsil edilir.
  • Kampanyadan faydalanan abonelere 1 yıllık Digiturk Ailenin Yıldızı ve Dizi Paketi hediye edilir. Üstelik sezon sonuna kadar Sporun Yıldızı Paketi hediyedir.
  • Digiturk'e yeni abone olan aboneler yararlanabilir. Mevcut Digiturk üyeleri, mevcut Digiturk üyeliklerinde bulunan paketlerden veya daha düşük paketlerden oluşan yan oda paketlerinden ücretsiz yararlanabilir.

Tüm Digiturk Paketlerini görmek için buraya tıklayınız.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.